Honor 6, Avrupa'da satışa çıkıyor

Bu telefonu ilk kez görmüyorsunuz. Ama üzerindeki markayı daha önce hiç görmediniz!

Honor 6, Avrupa'da satışa çıkıyor

Huawei, Berlin'de düzenlenen bir etkinlikte sürpriz yaparak, Asya'da Haziran ayında satışa çıkan "dünyanın en hızlı bağlantı yeteneğine sahip telefonu"nu Avrupa için de satışa sundu. Ama önemli bir fark var: Telefon Asya'da "Huawei CAT 6" olarak sunulmuşken, Avrupa'da "Honor 6" ismiyle satışa sunuluyor. Üstelik telefona Huawei ismi hiçbir şekilde geçmiyor. Kısacası Çinli dev, kendi adı yerine, Avrupa için Honor markasını tercih etmiş durumda.   

Asya'da CAT 6 ismiyle bilinen telefon, Avrupa'da Honor 6 ismiyle satılacak ve bire bir aynı özellikleri sunacak. Honor 6, teorik olarak 300 Mbps bağlantı hızına ulaşabiliyor. Ancak Avrupa'daki GSM operatörleri bu hızı desteklemediği için telefonun kapasitesi atıl kalacak gibi görünüyor.

Cihazın, Huawei tarafından üretilen sekiz çekirdekli Kirin 920 işlemcisi ve 3 GB RAM'ı bulunuyor. 5 inç boyutunda HD ekrana sahip telefonda 5 MP ön, 13 MP arka kamera bulunuyor. Telefonun pili ise 3100 mAH...

Honor 6, Avrupa'da 299 Euro fiyatla satılacak. Bu fiyat, rakipleri olan pek çok üst düzey telefonun fiyatına oranla oldukça düşük. Honor 6'nın en önemli avantajlarından biri de, zaten bu.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

özellikleri baya iyimiş

Güzelmiş...

Çakma Z3 Compact

samsunga on basar tip olarak donanımda iyi olurs aneden olmasın 4g lte zaten geliyor

Sar değerleri nedir?

İnternette satan gördüm de garantisi yok bişeyi yok 1550 tl fiyat çekmişler insaf be adam en fazla 900 eder o makina yurt dışından getirmişler gümrüksüz

merhaba,ya bu Huawei marka aslinda, Dünya'ya modem ve başka Teknik üretiyor.bu Huawei,honor 6' mobiltelefon Avrupa'da fiyat'i 1000'lira, ben'de intrese Ediyorum müjde..

TTNETİN verdiği modem modellerinden biri de huawei ve ttnet yüzünden hiç ısınamadım şu markaya. 10 metre önümdeki modemden gelen güç nasıl bir çubuk eksik olur? Neden bu kadar dalgalanma olur ? neden aynı şey 4 duvar + 20 metre uzaktan çeken TP link modemimde olmuyor? sözde 200 liralık modem veriyorlar ama 75 liraya aldığım modem kat be kat daha sağlam.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir