HP Bilgisayarların İçi Dışı Yenilendi!

HP, bilgisayar kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, kişisel bilgisayar modellerini geliştirdi. Yeni HP “Home Edition” bilgisayarlar, hem modern tasarımlarıyla, hem de becerileriyle kullanıcıları büyülüyor.

Dünyadaki dijital eğlence devrimi sürerken, HP de, kişisel masaüstü ve dizüstü bilgisayarını, hem tasarım, hem de hız ve performans açısından yeniledi. Diğer modellerden ayırt edilebilmesi için “Home Edition” ismiyle piyasaya sürülen yeni ürünler, oyun ve dijital görüntüleme için yüksek bilgi işlem ve grafik performansına ihtiyaç duyanlara, ideal bir fiyat-performans oranı sunuyor.

Günümüzde kişisel bilgisayar kullanıcıları, İnternet’te gezintiye, dijital eğlence yükleme ve depolamaya yoğun talep gösteriyor. Yeni HP Home Edition bilgisayarlar, kişilerin yüksek performans ihtiyaçlarına cevap verirken, modern tasarımlarıyla da gözlere hitap ediyor.

Tasarımı Göz Alıcı, Performansı Etkileyici

İçi dışı yenilenmiş HP Home Edition bilgisayarlar, HP’nin bütün yazıcıları ve hepsi-bir-arada ürünleriyle tam uyum içerisinde çalışabiliyor. Daha yuvarlak hatlara sahip cihazlar, teknolojiden ödün vermeksizin, daha ince bir işlemci sayesinde, mekandan tasarruf sağlıyor. Ayrıca, ergonomik yeni tasarımda, düğmelerin, sürücü ve USB girişlerinin yeri, kullanımda rahatlık sağlamak açısından ön cepheye alınmış bulunuyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir