HP, cep işine tekrar girebilir!

Geride bıraktığı cep piyasasına tekrar dönmeye hazırlanan dev şirketin ilk canavarı bu cep olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
HP, cep işine tekrar girebilir!
Resim: PhoneArena

HP, geçen sene yaptığı bir açıklamada akıllı cep işinden tamamen çekilmediğinin ipucunu CEO'sunun ağzından vermişti. Bu sene Şubat ayında bir başka HP yöneticisi ise, benzer açıklamalarda bulunmuştu.

Şimdi ise PhoneArena, HP'nin Android'li cebi olacağı iddia edilen cihaza ait çizimleri ortaya çıkardı. Görüntüyü PhoneArena'ya ileten kişi onun hakkında herhangi bir bilgi vermediğinden, elimizdeki her şey bu fotoğraftan ibaret.

Telefonun şeklinin iPhone 5'e benzediğini, ekranın alt tarafında, ortada bulunan uyarı ışığının ise Nexus 4'ü hatırlattığını söylemek mümkün.

HP'nin bir cep telefonu üzerinde çalıştığına dair başka bir ipucu, Patently Apple'ın keşfettiği bir patent ile ortaya çıktı. Patentte üzerinde bir telefon istasyonu bulunan ultrabook tarif ediliyor. Ancak bu telefonun Android değil Windows ile çalıştığı söyleniyor. Dolayısıyla HP, Android'li cepler yanında Windows Phone ile çalışacak cihazlar da üretebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

iphone 5s :)))

arka iphone ön nexus

notebooklarında bulunan o klasik oval köşeler telefonda iğrenç olmuş...

Ziyaretçi Bugün 10:42 bu arkadaşa şaşıyorum. Sanki hayatında hiç "AYFON" görmemiş gibi. Bakdan kesin IPHONE kullanıyordur he!!! Ha ha ...!!!

iphone 5 çakması..

bravo valla iphonedaki kameranın yerini bile çok güzel yapmışlar tebrik etmek lazım lgyi

Böyle bir cihaz yapacaksalar bence hiç geri dönmesinler daha iyi!

Ben haberi anlamadim hp iphone uretimine mi giriyor? (!)

türkiyede tutulmaz ama abd ingiltere gibi ülkelerde tutulur bütün ülkeler dokunmatıge gecmişken bizim ülkemizde hala panasonicler var :)

hp buyuk boy ıphone 4s yapacakmıs

Sen de yorum yaz