HP'den annelere özel mini notebook!

HP'nin yeni mini notebook serisi, anneler gününde annenize alabileceğiniz ideal bir hediye olabilir!

HP'den annelere özel mini notebook!

HP Mini 210 notebook, Anneler Günü yaklaşırken yaşanan hediye arayışına son veriyor. Gündemi takip eden teknolojik annelere her an yanlarında bulundurmak isteyecekleri bir hediye alternatifi sunan HP Mini 210 notebook, Quickweb özelliği ile zamandan kazanmak isteyen annelere anında internet erişimi imkanı sunuyor. Hp mini'nin kömür, kırmızı, okyanus mavi ve parlak pembe olmak üzere 4 farklı renk alternatifi ve 6 farklı modeli bulunuyor.

İnce ve hafif olma özellikleri ile ön plana çıkan HP Mini 210, sade tasarımıyla da gözleri üzerine çekiyor. Mini 210 notebook ürünleri, gün içerisinde bir çok şeyi aynı anda yapmak zorunda kalan annelere, Quickweb özelliği ile işletim sistemini başlatmadan, müzik ve fotoğraf arşivlerine ulaşma ve anında internete bağlanma imkanı sunuyor.

Eğlenceli renkleri, ince tasarımı, çerçevesiz ekranı, çoklu hareket algılamalı dokunmatik yüzeyi, aralıklı tuş tasarımına sahip 'chiclet' klavyesi ve entegre yazılımlarıyla HP Mini 210, kullanıcılara performanstan ödün vermeden kişisel stillerini ifade etme olanağı sağlıyor. Gerek işteyken, gerek evdeyken, gerekse hareket halindeyken HP Mini 210, kesintisiz bağlantı olanağı sunarak sürekli çevrimiçi kalmaya, eğlenceden ve bilgiden uzak kalmadan verimli bir şekilde çalışmaya olanak veriyor.

HP Mini 210 notebook serisinin tavsiye edilen satış fiyatı ise; 449$

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

param olsaydı 11 inç macbook air alırdım. hem daha şık hem daha hızlı hem de daha uzun ömürlü.

5 senedir aynı macbook'u kullanıyorum , hic format atmadım sadece 2-3 kere işletim sistemi güncelledim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play