HP'den yeni dijital baskı çözümleri

HP, posta pulundan bina kaplamaya kadar geniş bir yelpazede geliştirdiği çözümleri tanıttı.

HP Indigo fotoğraf paketi

HP Indigo fotoğraf paketi

HP Indigo fotoğraf paketi
HP, bu yeni çözümlerinin çoğunu birleştirerek, fotoğraf kitapları, albümler ve tebrik kartları gibi uygulamalara yönelik yeni bir HP Indigo fotoğraf paketi yarattı. Yeni paket, 5500 model baskı cihazı ve HP Indigo Photo Enhancement Server'dan oluşuyor. Photo Enhancement Server, keskinleştirilmesi ve yumuşatılması gereken imgelerin ortaya çıkarılması ve düzeltilmesi, ayrıca kontrast ve gölge detaylarının geliştirilmesi için tasarlandı. Paket, yeni HP Indigo UV Coater ve HP Indigo Production Manager DFE 1.1 sürümünü de içeriyor. Söz konusu sürüm, 16 RIP'e kadar ölçeklenebiliyor ve pek çok baskı cihazını çalıştırıyor.

HP, dünyanın en büyük baskı ekipmanı fuarında

HP, 29 Mayıs - 11 Haziran tarihlerinde Almanya'da yapılacak, dünyanın en büyük baskı ekipmanları fuarı Drupa öncesinde yeni baskı çözümlerini tanıttı. HP, 8A salonunda açacağı toplam 3.750 metrekarelik, fuarın üçüncü en büyük standı ile de, Drupa fuarındaki yerini alacak. Bu kapsamda, yüksek hızlı mürekkep püskürtmeli baskı, ofset ve fotoğraf kalitesinde likit elektrofotoğrafik baskı ve geniş format baskı gibi çözümler sunulacak:

- Yüksek hacimli kitap, postalama, doğrudan pazarlama malzemeleri ve gazete baskısı için, yüksek hızlı, 30 inçlik (762 mm) mürekkep püskürtmeli platform.
- İç ve dış mekan uygulamaları için çevreci bir geniş format baskı alternatifi sunan yeni HP Latex baskı teknolojileri.
- Daha geniş bir HP Indigo portföyü. Buna, yüksek hacimli baskı hizmeti sağlayıcıları için tasarlanan yeni HP Indigo 7000 Digital Press ve pazar lideri HP Indigo press 5500'de yapılan yenilikler dahil bulunuyor.
- HP'nin ilk grafik sanatlar iş akışı portföyü olan HP SmartStream Digital Workflow Portfolio. Bu portföy, müşterilere, farklı pazar alanlarına ve uygulama ihtiyaçlarına yönelik özel çözümlerle birlikte daha fazla esneklik kazandırıyor.

HP, Ölçeklenebilir Baskı Teknolojisine yaptığı 1,4 milyar dolarlık yatırımı kullanarak ürettiği yüksek hızlı renkli dijital baskı platformu HP Inkjet Web Press'i de tanıttı. Platform, verimliliği artırırken, baskı maliyetini düşürüyor. Web Press, grafik sanatlar alanında çalışan profesyonellere, baskı genişliği, renk kalitesi, verimlilik ve maliyet avantajlarını bir arada sunuyor. 30 inç genişliğe kadar olan ruloları 122 m/dak hızında tam renkli basabilen ürün, çok sayıda kaplamasız ortama uyum gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

adamlar aşmış yaww

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir