HP'den yeni dijital baskı çözümleri

HP, posta pulundan bina kaplamaya kadar geniş bir yelpazede geliştirdiği çözümleri tanıttı.

HP'den yeni dijital baskı çözümleri
HP Indigo press 5500

HP'nin grafik sanatlara yönelik yeni dijital baskı çözümleri, müşterilere, daha fazla verimlilik, baskı kalitesi ve renk tutarlılığı sağlıyor. Şirketin geliştirdiği bu çözümler, müşterilerin, yüksek kaliteli hizmetler sunmasını, rakiplerinden farklılaşmasını ve kazanç fırsatlarını artırmasını sağlamayı amaçlıyor.

HP grafik sanatlar portföyü, posta pullarından bina kaplamalarına kadar, profesyonel baskı ihtiyaçları için 50'yi aşkın dijital çözüm içeriyor. Bu çözümler, matbaalar, fotoğrafevleri, postaneler, grafik tasarımı şirketleri ve teknik birimler gibi pek çok kurumda kullanılabiliyor.

Yeni HP çözümleri, özellikle şu dört uygulama alanına odaklanıyor: pazarlama malzemeleri, doğrudan pazarlama, fotoğraf ve teknik birimler. Teknik birimler içinde mimari, mühendislik, inşaat, bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve coğrafi bilgi sistemleri (GIS) yer alıyor.

HP Indigo press 5500
Yeni HP Indigo press 5500 ile daha yüksek aylık iş döngüsü, spot renkler için hızlı mürekkep değiştirme ve ekonomik hazır ortamlar dahil çok çeşitli ortamlar için destek sağlanıyor.

Yedi renge kadar baskı yapabilen HP Indigo press 5500, pazarlama malzemeleri, doğrudan postalamalar, kitaplar ve kılavuzlar basan yüksek hacimli üretim ortamları için ideal. Ürün ayrıca, altı renkli (CMYKcm) fotoğraf görüntüleme için yeni light (cyan) ve light (magenta) mürekkepleri destekliyor.

HP Indigo UV Coater
Yeni HP Indigo UV Coater, şirketin ilk dijital baskı tamamlama cihazı olup, yüksek kaliteli renkli uygulamalar için ideal bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Birden fazla HP Indigo baskı cihazını destekleyen HP Indigo UV Coater, basılı malzemelerin zarar görmesini engelliyor; parlak, mat ve saten UV kaplamalarla, basılı malzemelere kaliteli bir görünüm kazandırıyor.

Dijital ön uç çözümleri
HP, yeni ve mevcut Indigo modellerinde etkili işlem yapılabilmesini sağlamak için, pek çok yeni dijital ön uç çözümü sunuyor. Bunlar arasında, HP Indigo Production Stream Server 1.2 sürümü, HP Indigo Production Manager DFE 1.1 sürümü ve Screen Trueflow baskı iş akışı sistemlerine bağlantı yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

adamlar aşmış yaww

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
HP'den yeni dijital baskı çözümleri
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir