HP'den yeni telefon: iPAQ Data Messenger

HP, uzun zamandır beklenen yeni akıllı telefonu iPAQ Data Messenger'ı resmen tanıttı...

HP'den yeni telefon: iPAQ Data Messenger

Ne kadar karmaşık olurlarsa olsunlar, verilerinizin sizi şaşkına çevirmesine izin vermeyin. Bunun için HP iPAQ Data Messenger'ın kablosuz bağlantı teknolojisi, entegre GPS'i ve geliştirilmiş iş özellikleriyle verilerinizin denetimini elinize alın.

En son mobilite fonksiyonlarını sunan akıllı bir haberleşme aracı HP iPAQ Data Messenger'ın kayarak açılan QWERTY klavyesi yazı yazmayı, büyük ekranıysa okumayı kolaylaştırarak mesajlaşmada ve mobil internet kullanımında büyük bir kolaylık sunuyor. Prestijli bir görünüme ve etkileyici özelliklere sahip HP iPAQ Data Messenger'da dokunmatik ekran da bulunuyor. Kolay ve tek elle kullanılan gelişmiş GPS özelliğine sahip HP iPAQ Data Messenger randevularınıza giderken zahmetsizce yolunuzu bulmanıza yardımcı oluyor.

Akıllı bir cihaz olan yeni HP iPAQ Data Messenger gelişmiş mobil mesajlaşma deneyimi, yüksek hızlı mobil internet, navigasyon özelliği ve daha uzun pil ömrü sunuyor. Kısacası size daha kısa sürede daha çok iş yapma gücü veriyor.

3G bağlantı olanağının yanı sıra Wi-Fi bağlantı özelliğine de sahip HP iPAQ Data Messenger'da 3 MP kamera bulunuyor. Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile çalışan HP iPAQ Data Messenger'da gelecek randevularınızı ve görevlerinizi doğrudan giriş ekranında görmenizi, sık kullanılan yazılımlarınızı kısayol yapmanızı sağlayan ve başka birçok işleve sahip güçlü bir eklenti olan SBSH Facade yazılımı da bulunuyor.

HP iPAQ Data Messenger'ı araçta kullanırken vazgeçilmez bir aksesuar olan HP iPAQ Data Messenger Comfort Cradle ve daha uzun süreler çalışmayı ve oyun oynamayı sağlayan HP iPAQ Data Messenger Uzun Ömürlü Pil ile daha güçlenen HP iPAQ Data Messenger'ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 499 $ + KDV.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

614c faciasından sonra asla hp almam...

madem sürgülü klawye koydun niye ekran altına koca koca buonlar koyuyorsun? yap ekranı kocaman çağrı işlemlerini dokunmatik yapalım

iş için kullanacaksam, klas ve tarz aynı zamanda gerçek mobilite sunmasını istiyorsam nokia E serisi dışında asla düşünmem..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir