HTC akıllı saatini erteleme kararı aldı!

İptal edildi denilen cihaz bu kez ilk ağızdan doğrulandı. Ama açıklamada bir de hayal kırıklığı var!

HTC'den beklenen erteleme...

HTC'nin 8 ekimde bir açıklama yaparak yeni HTC One M8'i tanıtması bekleniyor ancak HTC'nin akıllı saatinin bu etkinlik sırasında tanıtılmasını bekleyenlere kötü haber geldi. Tayvanlı firma, bu yılın içerisinde akıllı saatini tanıtmayı planlıyordu ancak Re/code'un söylediğine göre bu plan ertelenmiş durumda.

Site, HTC'nin Amerika bölge başkanı Jason Mackenzies ile bir görüşme yaptığını söylüyor ve bu görüşmede yakın zamanda bir giyilebiliri tanıtma planları olup olmadığı sorulmuş. Mackenzies ise giyilebilirlerinin "hazır olmadığını" söylemiş.

HTC Creative Labs takım lideri Drew Bamford'un söylediğine göre HTC, bir Android Wear akıllı saat sunarak, bu saatin her gün kullanılmak istenen bir ürün olmasını planlıyor.  "Markete ürünümüz ile ulaştığımızda, ürünün güçlü bir görüntüye sahip olmasını ve kolunuza takmak için geçerli bir sebebi olmasını istiyoruz."

Şu anda çalıştıkları stratejinin bu ürünü sunacağına inandığını söyleyen Bamford, zaman harcayarak doğru ürünü üretmeye çalıştıklarını belirtiyor ve "şimdiye kadar kimsenin doğru ürünü üretmeyi başaramadığını" düşündüklerini söylüyor...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

HTC dogru holds ciddi anlamda hic bir teknoloji firmasi dogru akilli Saati uretmeyi basaramadi HTC non bunu basaracagi asikar...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir