HTC bombaları erken patlayacak!

Herkes HTC'nin yeni bomba ceplerini zaten bekliyordu ama HTC'nin çok da bekletmeye niyeti yok!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC bombaları erken patlayacak!

Bu seneki Mobil Dünya Kongresi (MWC), 25-28 Şubat'ta her zaman olduğu gibi İspanya'nın Barselona şehrinde gerçekleştirilecek. Etkinliğe en büyük cep üreticilerinin katılması bekleniyor, ancak bu üreticilerden bir tanesi MWC'yi çok da umursamayacak gibi.

Tayvanlı cep devi HTC, çeşitli teknoloji sitelerine gönderdiği davetiyelere MWC'den bir hafta önce, 19 Şubat'ta bir tanıtım yapacağını duyurdu. HTC, nasıl bir ürün tanıtacağı konusunda bilgi vermiyor, ancak bunun alışılmadık bir hareket olduğu kesin. Şirket, tanıtacağı ürünü MWC'de rakip ürünlerle birlikte değil, tek başına göstermek istiyor olabilir.

HTC'nin 19 Şubat'ta göstereceği cihazın bir süredir dedikodusu yapılan 5 inç'lik bir Android'li cep olabileceği söyleniyor. Şirketin 5 inç'lik Windows Phone 8'li bir cep çıkarmayı planladığına dair bir takım söylentiler olsa da bu planlar, Microsoft'un bu denli yüksek çözünürlüklere izin vermemesi nedeniyle iptal olmuştu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Adam gibi pil ve koyar umarim. HTC her zaman telefonlarin pilini kucuk tutuyor. Bombalar ellerinde patliyor.

@30 Oca 2013 21:12 arkadaşım tüketicideki iştah karşılanamayacak kadar fazla.adamlar şimdiye kadarki en yüksek pil ömrünü sunuyo yine az diyen kazmalar çıkıyo.Adamlar ne yapsın.xperia z ile m7nin olası batarya kapasitesi aynı gibi.fakat herkes htcye taş çalıyo.kısacası insanlar anca konuşuyor...

htc android'ten vazgeçtiği zaman kendi sonunu hazırlamış olacaktır..

5 inchlik androidli cep bir bomba mıdır 2013 te?

"Microsoft'un bu denli yüksek çözünürlüklere izin vermemesi nedeniyle iptal olmuştu." Iste Google bu yuzden seviliyor ve cig gibi buyuyor. Yasakci yontma zorba zihniyeti dayatmak icin artik cok gec, 90 lard da degiliz. Bu kafayla gittigi surece Microsoft, Google tarafindan yok edilecek. Buna uzulurmuyum? HAYIR!

htc önce ürün güncellemelerine ağırlık versinde tercih nedeni olsun, gerisi boş

Her zaman memnun kalip takdir ettigim marka her markanin ufak tefek sıkintilari olur lakin su yorumu cozemedim htc android I birakirsa kendi sonunu hazirlar hayir nasil okudun anlamaadim orda wp li tel de uretebilir demis androidi birakiyor dememis ilahi

Sen de yorum yaz