HTC'den 2 yeni bomba birden!

Biz bir bekliyorduk; HTC sadece bir tane yetmez dedi... İşte HTC'nin büyük sürprizi...

Hüseyin Cem Köylü

Digitimes'ın haberine göre, HTC bu seneki Mobile World Congress'te (MWC) HTC Edge'in yanı sıra bir tane daha 4 çekirdekli telefon tanıtacak. İddia gerçeğe oldukça yakın; zira yatırım bankası JPMorgan, sırf bu iddia nedeniyle HTC'nin puanını yükseltti. Bunun ana sebebin HTC'nin iki tane dört çekirdekli telefon piyasaya sürecek olması olarak gösteriliyor.

JPMorgan'a göre eğer HTC çok sayıda üst seviye akıllı telefonu Şubat ayında yapılacak olan MWC'de tanıtır ve bu telefonları Nisan ayında piyasaya sürerse rakiplerine karşı bir adım önde başlamış olacak yeni yıla. JPMorgan'ın ne kadar kesin bilgilere sahip olduğunu bilmiyoruz fakat emin olduğumuz bir şey var ki o da HTC'nin en azından bir tane 4 çekirdekli telefonu piyasaya sürecek olduğu. Kasım ayına dönecek olursak, LG, Samsung ve Motorola da 4 çekirdekli telefon piyasaya sürmek istediklerini belirtmişlerdi.

2010 yılında efsanevi telefonu HTC Desire ile mükemmel bir ivme yakalayan HTC, sonrasında da ardı ardına piyasaya sürdüğü modellerle hız kesmeyeceğini göstermişti. Gücünü Nvidia'nın Tegra 3 işlemcisinden alacak olan HTC Edge ise, HTC'nin daha yapacak çok şeyi olduğunun ispatı...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Al işte millet aldığı telefona güncelleme yapılmasından yakınıyor diğer haberlerde, htc nin çok yeni model çıkararak önceki modellerinden desteği hemen kestiğinden yakınıyolar, adamlar ne dese haklı demekki, sanırsam htc sadece fiyat performansa önem veriyo, ama yanlış yapıyo.

samsung tan iyidir bari taklit peşinde degiller

firmalarin hepsi ayni stratejiyi izliyor ne kapsak kardir diye dusunuyorlar haklilarda.telefon degitirmek pc degistirmekten daha kolay.

abi oldum olası alışamadım şu htc nin tasarımlarına nebiliyim çok itici geliyor bana samsungun bi galaxy s2 si nin ele oturusu inceliği zarafeti htc güzel bir marka ama nebiliyim tasarımları pek içime sinmiyor saygılar...

Samsung için iyi bir alternatiftir. Sırf bu nedenle HTC'yi seviyorum. Samsung telefon kulanmama rağmen bunları yazıyorum. Bu arada da HTC iyi bir telefondur. Özellikle yazılım desteği Samsung'dan biraz daha iyidir.

"abi oldum olası alışamadım şu htc nin tasarımlarına nebiliyim çok itici geliyor bana samsungun bi galaxy s2 si nin ele oturusu inceliği zarafeti htc güzel bir marka ama nebiliyim tasarımları pek içime sinmiyor saygılar..."
iki telefonu da eline al, eğer ellerinde nasır yoksa bir daha samsung a dokunmak istemeyeceksin...

Sen de yorum yaz