HTC'den giriş seviyesine yeni soluk!

HTC, Desire serisine ekleyeceği yeni 200 modeli ile bir kez daha sahne alıyor!

HTC'den giriş seviyesine yeni soluk!

HTC'nin giriş seviyesi kullanıcılara sunacağı yeni telefonu HTC Desire 200 özellikleriyle gün ışığına çıktı. Standart giriş seviyesi telefonlardan alıştığımız özellikleri çok da değiştirmeyen HTC Desire 200, bizi ters köşeye yatıramıyor.

Sızan bilgilere göre Android 4.0 işletim sistemine sahip olan HTC Desire 200, muhtemelen piyasaya yeni Android sürümüyle çıkacaktır diye düşünüyoruz. 320 x 480 piksel gibi oldukça düşük bie çözünürlük sunan HTC Desire 200, 3.5 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi. 1 GHz işlemciye sahip olan ve bunun yanında muhtemelen 512 MB bellek getirecek olan HTC Desire 200'ün, 4 GB dahili hafızası bulunuyor. Elbette telefonun bu kapasitesini microSD kart ile 32 GB'a kadar arttırmak mümkün olacak.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Abııcm şu telefonu hıç yapma daha iyi ya özelliklere bak,telefon çöplügüne döndü iyice ortalık

paran varsa daha iyisini al o zaman

@serxcan Herkesin 2000 tl si var zaten one kuyruğunda...

Ekran coznurlugu biraz daha yuksek olsa giris seviyesi icin albenisi olacak bir telefon olabilirmis

türk milleti alır gösteriş budalası çok nede olsa

hocam bazı insanlar bizim gibi htc one galaxy s4 iphone 5 alacak güçleri yoktur ha bazışarı alır durumu kötü olanlar tamam .. bazıları telefonları sadece şuna buna girsin küçük hafif olsun yeter der ahada buna örnek .. giril seviyesi telefonlar. andoid alamadılar çoktandır bu ilklerden biri yani giriş seviyesi için süper 500 tl olur diyorum ben başka birşey demiyorum

Yani öne v den sadece çözünürlük dusuk çok gereksiz

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir