HTC'den yeni bir tam dokunmatik deneyim

HTC'nin yeni dokunmatik canavarı Touch2 tanıtıldı. Peki ama ne zaman piyasada olacak?

HTC'den yeni bir tam dokunmatik deneyim

HTC Corporation, Microsoft'un yeni Windows Phone yazılımını içeren ilk cep telefonları arasında yer alan, kompakt ve şık akıllı telefonu HTC Touch2'yi tanıttı. Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin yanında, My Phone ve Windows Marketplace gibi yeni Windows Phone hizmetlerine sahip olan HTC Touch2, sunduğu tam dokunmatik ekran deneyimi ile bir cep telefonundan beklediğiniz herşeyi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor. HTC'nin dokunmatik telefon serisini genişleten HTC Touch2, daha geniş bir kullanıcı kitlesine gelişmiş dokunmatik ekran deneyimi sunmaya odaklanıyor.

HTC Touch2, elinize rahatça oturan küçük tasarımı ile tüm bilgileri parmaklarınızın ucuna getiriyor. Cihaz hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan kullanıcı arayüzü TouchFLO gibi gelişmiş HTC özelliklerini, Google Maps for Mobile, YouTube gibi daha pek çok özelliği kullanıcılara sunuyor.

HTC Touch2, güçlü mesajlaşma ve internet tarama özelliklerinin yanı sıra kullanıcılara yeni Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin verimli yeteneklerini de sunuyor. Sınıfının en iyi e-posta deneyimini yaşatan ve Microsoft Exchange ile eşgüdüm olanağı sunan HTC Touch2 ile birden fazla e-posta hesabı rahatlıkla yönetilip kontrol edilebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ayni urunleri firmalar makyajlayip onumuze sunuyolar. Biz tuketicilerde vay deyip bu oyuna kaniyoruz. Bu tuketici grubuna bende dahilim. Neredeyse her sene en az 2 telefon aliyorum. Sanirim biran once bizim gibiler icin tedavi merkezleri kurulmali. Yoksa sonumuz hic hayra degil...

htc de çoktu her iki güne bir yeni model sunuyor

nedense bazi firmalar htc pro 2 satisa coktan sundu ama kimsede yok nicin buyuk sebekeler bu telefonu desteklemiyormu su an vitrinlerde kara borsa satiliyor 250 euro halbuki ciktiginda 600 euroydu nicin bu telefonu alan yok yoksa sebekeler bu alete uygundegilmi yoksa tlfon da sorun mu var?

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
HTC'den yeni bir tam dokunmatik deneyim
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir