HTC'den yeni pazarlama kampanyası

HTC, yeni pazarlama yatırımı kapsamında cep piyasasında ses getirmek için bakın neler planlıyor!

HTC'den yeni pazarlama kampanyası

HTC, yeni pazarlama kampanyası 'Change'i (Değişim) duyurdu. Bu platform HTC'nin 17 yıllık tarihi boyunca yankı uyandıran etkisini kutlayan uzun vadeli bir strateji olarak yerini aldı. Sektörde dönüşüm gerçekleştirecek yenilikçi bir yaklaşımı müjdeleyen "Change" HTC'nin pazarlama alanında bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük yatırımı temsil ediyor. Kampanya, geniş bir yelpazedeki geleneksel ve dijital mecralar üzerinden tüketicilere ulaşmayı hedefliyor.

Ağustos ayı itibariyle HTC global platformunun tamamlanması ile  kampanya hayata geçirilecek. Ünlü oyuncu ve yönetmen Robert Downey Jr.'ın rol alacağı ilk yaratıcı reklam 15 Ağustos tarihinde YouTube üzerinden yayınlanacak. Ardından ise bir dizi sinema ve televizyon reklamı yayına girecek.

HTC Pazarlama Kurulu Başkanı Ben Ho, kampanya ile ilgili olarak: "HTC olarak  yenilikçi ruhumuz , ve cesaretimiz sayesinde  mobil sektöründe değişim yaratan  öncü marka konumuna geldik. Biz "Change"i orijinal ve eğlenceli olarak tanımlıyoruz." Bugüne kadar gerçekleştirilen kampanyalardan farklı olarak da, halihazırda telefonlarımızın bilinen özelliklerini bir araya getirdik. dedi

Değişimin ardındaki yüz

"Change" kapsamında beyazperdenin en sevilen yüzlerinden Robert Downey Jr., HTC ile iki yıllık bir sözleşme imzaladı. Downey Jr. reklamda rol almanın yanı sıra HTC'nin global ajansı 171 Worldwide (WWP Grubu) ile gerçekleştirdiği çalışma ile eşsiz yorumunu sunarak değişimi HTC markasının merkezine yerleştiren reklamın kreatif yönünü şekillendirmek üzere kendi tarzını da ekledi.

Üç aşamada hayata geçirilecek olan marka platformunun ilk aşamasını HTC'nin farklı insanlar için ne anlama geldiğine dair eğlenceli bir yorum ile markaya vurgu yapan reklam kampanyası oluşturuyor. İkinci aşamada, BlinkFeed, Video Highlights ve BoomSound gibi HTC'nin devrim niteliğindeki yeniliklerin mobil sektörünün yüzünü nasıl değiştirdiğine dair çalışmalar yer alıyor. Devamı olan reklam spotları ise HTC ürünlerinin nasıl kullanıcıları güçlendirerek kendi yaşamlarında değişimi gerçekleştirmelerini sağladığına odaklanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Htc kaliteli bir marka samsunga bin basar ama telefonlarinin arkasinda dursa samsungu sollar.

Bu kadar uğraşacağınıza güncelleme desteğini adam gibi verin satışlarınız ikiye katlanmazsa ne olayım... Bugün aldığım telefona yarın güncelleme gelmeyeceğinden korkarsam nasıl telefon aldım sizden.

bence htc tüm android cihazlara android 4' e ve sense 5 e güncellemeli sonrası için 4.3 ve key lime pie kullanabilir

Htc one gibi wp gdr 3 lü 4 çekirdek ve full hd bir teli yıl sonuna doğru çıkarttığında ozaman fark yaratacaktırç

Sen de yorum yaz