HTC Dragon, Omni, ...: Ufukta yeni cepler var

HTC Leo hakkında dedikodular bitti, şimdi yepyeni ve birbirinden güçlü cep telefonları konuşuluyor

  • Halil Mollaoğlu
HTC Dragon, Omni, Thoth: Ufukta yeni cepler var
HTC Omni & Thoth: İki yeni Windows cep telefonu?

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC; Dragon, Omni ve Thoth kod adlı üç yeni cep telefonu çıkarmaya hazırlanıyor olabilir.

Phonearena.com sitesine göre HTC Dragon, Google işletim sistemi Android 2.0 ile donatılmış bir cep telefonu olacak. Şu an için HTC Dragon hakkında çok az bilgi var ki, bu da erken bir geliştirme seviyesinde olduğu anlamına geliyor. Sadece ekran çözünürlüğünün 480 x 800 piksel olacağı ve 1 GHz'lik Snapdragon işlemciyle çalışacağı iddia ediliyor. Cihaz ile ilgili henüz bir resim de ortaya çıkmadı.

Bunun dışındaki diğer iki yeni cep telefonu HTC Omni ve Thoth'un Windows Mobile ile çalışacağına kesin gözüyle bakılıyor. Dört bantlı cep telefonu HTC Thoth'un takılabilir klavyesi sebebiyle HTC Advantage'in halefi olduğu iddia ediliyor. Kızaklı cep telefonu HTC Omni ise resimlere bakıldığında tam klavyenin yanında bir dış ekranın da olduğu anlaşılıyor. Diğer detaylar ve olası çıkış tarihleri hakkında henüz bir bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bunlar cebe sıgacak büyüklükte görünmüyor bence el telefonu olmalı:xD

iphone boyutlarinda olur asagi yukari.
Ama HTC su kamera olayindada cimrilik yapmasa cok iyi olucak yaklasik 6 senedir htc harici cihaz kullanmadim ama kamera olayinda flash led vs vs gibi dalgalarda cok kalitesizler.

htc omni
samsung omnia+a ... acaba isim bulamıyorlar mı artık ?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play