HTC, geliştirdiği Windows tableti ile atakta

HTC, One ile cep piyasasını salladıktan sonra, şimdi de geçmişte sınıfta kaldığı şeyi tekrar deniyor

HTC, geliştirdiği Windows tableti ile atakta

HTC Windows tablet ile yine oyun masasında...NPD DisplaySearch, HTC'yi piyasaya süreceği yeni bir Windows tablet ile yine tablet piyasasına dönüşü konusunda ikna etmişe benziyor.

HTC birkaç yıl öncesinde tablet konusunda zaten denemeler yapmıştı. Fakat daha önce Android bazlı 7 inç tableti beklenen başarıyı getirmemişti. Yine 10 inç tabletler ile şansını denemiş fakat yine tutturamamıştı. Bu sefer HTC tamamen farklı bir piyasaya giriyor.

NPD, HTC'nin LG tarafından üretilen 1080p çözünürlüklü, 10.1 inç'lik bir tableti piyasaya süreceğini söylüyor. Pegatron tarafından montajı yapılması öngörülen yeni Windows tabletin bazı Çin kaynaklarına göre seri üretimine de başlanılmış durumda.

Ancak haberin detayları tam olarak bilinmemekle birlikte, HTC'nin bu kez Windows tablet üreteceği sıkça dile getiriliyor.

Tigin Aray

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Hız ve şıklık konusunda Windows 8 ve Windows Phone 8'in önüne geçebilecek işletim sistemi şimdilik yok. Fakat önemli uygulamalar yeni yeni platforma girmeye başladı ve bu yüzden insanlarda önyargı oluştu geç kaldılar, o yüzden işleri zor.

Htc ne anlar tabletten.

Yapma Volkan yapma.. Doldu oyuncu değişikliği hakkımızda doldu..

Farklı bir şeyler üretmesi lazım... yeniliklerle gelmeli yoksa 400 tl lik çin tabletleri varken kimse yüzüne bakmaz..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir