HTC Leo: Cep canavarı ortaya çıktı...

"Bilgisayar gibi cep" Leo ile ilgili yeni detaylar ve resimler ortaya çıktı. Hepsi burada...

HTC Leo: Cep canavarı ortaya çıktı...
HTC Leo: XL dokunmatik ekranlı ve ince kasalı.

İnternette iş telefonu HTC Leo ile ilgili yeni bilgiler ve iki yeni ürün resmi ortaya çıktı.

ai.rs'deki bir blog girdisine göre HTC Leo sadece 11 mm kalınlığında, 4,3 inç dokunmatik ekran ve yeni Windows Mobile 6.5 işletim sistemiyle beraber geliyor.

Bunun dışında telefon yüksek performanslı 1 GHz işlemci ile beraber gelecek. Şimdiye kadar aynı hızda işlemciyi kullanan tek telefon Toshiba TG01. HSDPA, HSUPA, WLAN ve çift LED'li 5 Megapiksel kamera da HTC Leo'nun özellikleri arasında yer alıyor.

Blog'un verdiği tarihe göre HTC Leo 2009'un sonunda veya 2010'un başında piyasaya sürülecek. Fiyat ve bulunabilirlik hakkında bir bilgi yok.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

4.3'' ekran psp ekranı kadar buda cebe sığmaz çantada taşınır ancak..

patlamıyorsa almam :)

iPhone 3G mi satarsam alacağım tek telefon bu olur. Tasarımı iPhone gibi çok kibar ve zarif. Geniş ekran telefon tek tercihim. Cebe sığacak diye küçücük telefon taşımak niye? Dokunmatiği iPhone kadar hassassa süper bir cihaz.

işte be sonunda birileri ahize ve tuş takımını küçültüp ekranı büyütmeyi akıl etmiş

HTC yaparsa en iyisini yapar. Su an Türkiye'deki en iyi ürünü HTC HD'dir. 12 mm kalınlığında, Iphone ebatlarında. Win 6.1 ile geliyor ama Win 6.5 de kullaılabiliyor, ben de 6.5 kullanıyorum. 3G furyasının baslaması ile bircok yerde tükendiğini de hatırlatmakta yarar var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir