HTC'nin "selfie telefonu" geliyor!

Cep devlerinin ortaya çıkardığı yeni modaya, HTC de çok yakında bu telefonla dahil olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC'nin "selfie telefonu" geliyor!

2014, "selfie ceplerinin" yılı olacak gibi görünüyor. Son ceplerinde ön kameralarına önem veren ve tanıtımlarında selfie'lerden sıkça bahseden LG, Huawei gibi üreticilerin ardından şimdi de sıra HTC'ye geldi..

@evleaks'e göre "selfie telefonlarının hası" HTC Eye, yılın dördüncü çeyreğinde ABD'de ortaya çıkacak. Telefonun ilk olarak ABD merkezli ünlü operatör AT&T'de satışa sunulacağı dışında bir bilgi ise şimdilik yok.

Böylece LG'nin ön kamerasını bolca övdüğü G3'ü, Huawei'nin "groufies" çekmenize izin veren Ascend P7'si ve Nokia'nın yakında ortaya çıkması beklenen Windows Phone'lu cebi "Superman"in ardından bir selfie cebiyle daha tanışmış olduk. Kendi fotoğraflarınızı sıkça çekip paylaşan kitleye dahilseniz ve piyasadaki alternatifler hoşunuza gitmiyorsa, HTC'nin tanıtacağı cebi beklemeniz mantıklı olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

desire 601 var ön kamerası 5 mp

hadi hayırlısı bir selfie tutturdular gidiyorlar :)

HTC Dünya harikasi mobiltelefon,? kulanan bilir.

@09 Haz 2014 20:33 Senin gibi kullanmayan da bilmez.

htc m8 komedi gibi ön 5 arka 4 megapiksel =D

discovery elite var ön kamera 8 mp en iyi selfie telefonu

Htc Ome M8'in zaten 5 megapiksellik selfie için ön kamerası var. Ve bunu diğer markalardan daha önce yaptı. Yani tam anlamıyla böyle bir cebe ihtiyacı yok fakat belki daha ucuz bir sürümünü yapabilir.

Sen de yorum yaz