HTC'nin Windows 7 bombası!

Yeni minik Windows 7 henüz piyasaya çıkmadı, ama HTC'nin bombası şimdiden göz dolduruyor...

  • Halil Mollaoğlu
HTC Diamond3: Windows Phone 7'li ve dokunmatik
HTC Touch Diamond2: Halef ufukta gözüktü.

İnternetteki dedikodulara göre akıllı telefon üreticisi bu sene içerisinde Windows tabanlı Diamond3'ü tanıtacak.

Wmpoweruser.com'da çıkan bilgilere göre bu model, daha öncelleri HTC Obsession kod adıyla anılan telefon oluyor. Windows Phone 7 tabanlı cebin özellikleri arasında 3,7 inç AMOLED dokunmatik ekran, 5 Megapiksel kamera, 1 GHz işlemci, HSDPA, WLAN ve 4 GB dâhili bellek var. İstenirse cihazın belleği microSD kartlar ile 32 GB'a kadar yükseltilebiliyor.

Siteye göre HTC Diamond3 Haziran 2010'da piyasada olacak. Windows tabanlı cebin Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

HTC, Nokia, Lg vs. neredeyse gün aşırı telefon çıkarıyorlar,özellikler üç aşağı beş yukarı aynı, hepsi de "bomba". Allah aşkına her yeni çıkan telefona bomba demeyin:)

HTC HD2'nin üzerine telefon tanımam tabi bu yaz çıkması beklenen iphone ortalığı kasıp kavuracağa benziyor...

ben sunu kabul ettim iphone cidden cok ama cok iyi telefon nedeni ne kadar islemci hizi iyi olsun ne kadar rami iyi olsun adamlarin grafiklerinin yanindan gecen bir telefon yok daha .. dokunmatik ekranina yaklasan yok varmi otesi arkadaslar ? ben cidden iphone a o kadar elestirdim o kadar direndim ama direncimi bu diger telefon ureticileri kirmis durumda ..

ben iphone den önce htc mtc bilmezdim.. iphone çıktı sonra bunlar başladı bomba patlatamaya ilkten iphone katili denilirdi. onlarca kez bomba patlattılar ama unuttukları bişey vardı bomba ellerinde patlıyordu.. :)
en bomba telefon (ya da avuç içi PC) başta da olduğu gibi yine iphone..

Sen de yorum yaz