HTC'nin yeni amirali Windows'la mı geliyor?

Yeni bir amiral gemisi telefon daha geliyor. Ama bu kez içinde Android olmayacak!

  • Ercan Uğurlu
HTC'nin yeni amirali Windows Phone'a mı geliyor?
Resim: Neowin

Daha önce HTC tarafından yapılan bir açıklamayla Windows Phone platformuna özel HTC cebin geleceği doğrulanmış, ancak zaman konusunda herhangi bir açıklama yapılmaktan kaçınılmıştı. Şubat ayından bu yana konuyla ilgili bir gelişme kaydedilmemişken, teknolojik sızıntı adresi "evleaks" tarafından konuyla ilgili ilk sızıntı geldi. Görünüşe göre HTC'nin sıradaki amiral gemisi cebi Windows Phone işletim sistemine gelecek.

Twitter üzerinden attığı bir gönderiyle HTC'nin yeni amiral gemisinin Windows Phone 8.1 platformunda olacağını duyuran evleaks, bu gönderisiyle elbette HTC fanlarının heyecanlanmasını sağladı. Bir süredir Windows Phone işletim sistemli HTC cebi bekleyen kullanıcılar, HTC'nin yeni cebinin bir amiral niteliğinde olmasıyla bunca zamandır beklemelerinin karşılığını alacak gibi görünüyor. Özellikle Windows Phone 8.1'le gelecek olmasıyla iddialı olacağını söyleyebileceğimiz HTC'nin yeni cebi hakkında şu anda daha fazla bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

WP ile uçar bu telefon

Çok şık görünüyor

Eeeee gelsin artık one m7 nin de wp lisi çıkacaktı ama ortada birşey yok

Güzel bir haber

"Şunda bunda öyle böyle olacak veya onlar veya o yok" türünden bir tehdit talep ve ilgi veya karşılık bedelinin yok edeni olmak ve yok oluşa endekslemekte ilginç yöntem incelenmesi gereğindeki durumunda.

Tasarım aynı sadece işletim sistemini değiştirmekle telefon yapılmış olunmaz :/

ondan sonra google dan nexus ürettirmesini bekle. sap yiyip saman .... derler buna halk arasında.

WindowsPhone işletim sisteminin ayak sesleri çok güçlü geliyor. İşin en zor kısmını Nokia 520 ile halletmişlerdi. Şimdi en büyük üreticileri android'den çevirmek artık daha kolay.

Sen de yorum yaz