HTC'nin yeni cebi One Two'un tarihi açıklandı

HTC One Mini'ye satış yasağı gelmesiyle sonuçlanan davada, HTC'nin yeni amiral gemisi de vardı!

  • Ercan Uğurlu
HTC'nin yeni cebi One Two'un tarihi açıklandı!

Patent sorunları nedeniyle başı Nokia ile belada olan HTC şu sıralar zor zamanlar geçiriyor. İngilitere'de One mini ve Max modeline yasak getirilen HTC'nin, yeni modeli de bu duruşma sırasında "istenmeden" ortaya çıktı.

Aralarında ortaya çıkan patent anlaşmazlığı sonucu İngilitere'de davalık olan Nokia ve HTC'de karar Nokia'dan yana çıktı ve HTC One mini ve Max modelleri İngilitere'den "ban" yedi.  Fakat aynı davada HTC'nin yeni bir modeli de ortaya çıktı. HTC M8 olarak bilinen ve HTC One Two ismiyle piyasaya sürüleceği açıklanan HTC'nin yeni amiral gemisi modeli için ise Yargıç Richard Arnold'dan itiraz gelmedi. HTC'nin yeni telefonu One Two'nun şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2014 fuarında Barselona'da tanıtılacağı da, bu dava sırasında ortaya çıktı...

HTC'nin yeni modeli One Two'un Android 4.4 KitKat ile gelmesi bekleniyor. Daha fazla detay ise, henüz ortada yok...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

one two three diye devam edecek mi merak ettim

HTC'nin yeni modeli One Two'un Android 4.4 KitKat ile gelmesi bekleniyor. Daha fazla detay ise, henüz ortada yok... bunun üzerine yorum yapacak yoktur herhalde:))

22:45 belki android 5.0 tiktakla gelir:)

bir an önce çıksınn. sabırsızlıkla bekliyorum

ya bu HTC benim favorit markadir,? fakat Düzgün bir isim bulamiyorlar.? HTC one-Van münit.

HTC kelebek' benim var Ayni model,sadece Amerika'da satiliyor.fakat bir mobiltelefon Butik vastasi ile,Danimarkadan geldi ve harika.

İsim şekil olur da beats özelliği devam edicek mi işlemci büyük ihtimal snapdragon 800-805 olur ram de 2 -3 gb arayüz de 600 felan tahmini olarak piyasa altında kalmıcak özellikler ama beats özelliği kalmalı :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost