HTC'nin Yeni Modeli Touch Dual™ Türkiye'de

Touch Dual™, kızaklı klavye ve gelişmiş dokunmatik arayüzüyle kullanıcılarla buluşuyor.

HTC - Touch Dual

HTC'nin Türkiye'de pazara sunulan yeni modeli Touch Dual™, 3N/HSDPA bağlantısı, kızaklı klavye ve yeni gelişmiş dokunmatik arayüzüyle kullanıcılarla buluşuyor.

HTC, Touch ailesinin görüntülü konuşma yapmaya ve cep telefonundan video izlemeye olanak tanıyan 3.5N kablosuz bağlantı seçeneği ve kayarak açılan klavyesi ile dikkat çeken Touch Dual™'i Türkiye'de pazara sundu. HTC Touch™'tan esinlenerek tasarlanan ve ince tasarımının yanı sıra 3N/HSDPA bağlantı olanağı ile de dikkat çeken cihaz, kayarak açılan klavyesi ile kullanıcılara çok daha kolay mesajlaşma olanağı sunuyor.

HTC Touch Dual™, HTC'nin parmak hareketlerini tanıyan teknolojisi TouchFLO™'ya sahip Touch'tan sonraki ikinci cihaz olma özelliğini taşıyor. Touch Dual™ ekrandaki kontrol araçları ile fotoğrafları slideshow olarak izleyebilme, tek el hareketiyle fotoğraflarda istenen noktayı büyütüp yakınlaştırabilme ve fotoğrafları ekranda döndürebilme olanakları tanıyan yeni özellikler de taşıyor. TouchFLO™ kullanıcılara ayrıca parmak dokunuşu ile web sayfalarını kolaylıkla kaydırabilme, dokümanlar, mesajlar arasında ve kişiler listesi içinde rahatlıkla gezinebilme imkanı tanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Htc Touch'um var. Süperrr.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir