HTC One'a Android 4.3 geliyor

HTC One kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Android 4.3 güncellemesinden haber var!

  • Ercan Uğurlu
HTC One'a Android 4.3 geliyor

HTC'nin amiral gemisi HTC One için beklenen Android güncellemesi sonunda başlıyor. Gelen güncelleme ile Android 4.3'e terfi edecek olan HTC One kullanıcıları için ilk adım İngiltere'de atılıyor. HTC tarafından gelen bilgiye göre Android 4.3 güncellemesi İngiltere için 3 ila 5 haftaya kadar başlayacak.

Bir süredir tüm HTC One kullanıcıları tarafından merakla beklenen güncelleme için ilk tarihler ortaya çıktı. Kasım ayında ilk olarak İngilitere için sunulması beklenen Android 4.3 güncellemesi, muhtemelen ardından tüm Avrupa genelinde yayılacak. HTC One'a gelecek güncelleme ile yalnızca işletim sistemi yenilenmeyecek; bununla birlikte HTC Sense arayüzü ile Ultrapixel kamerası da yeni özelliklere kavuşacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Seni seviyorum htc :)

Peki beats audio destekleyecek mi... ?

@24 Eki 2013 19:20 Muhtemelen destekler sonuçta alan kişiler ona Beats Audio nun parasını veripde aldı.

Android otomotik olarak benim HTC mobiltelefona iştiraketti,?ve bende günceleştirdim,harika.?

@24 Eki 2013 21:59 sen türkiyede değilmisin nasıl güncelleme geliyor sana ?

htc one bir numara , çok memnunum

Ben eskittim daha haticeye yeni geliyor hahahaha :D

htc desire 500 de gelir mi güncelleme

Google ne zaman isterse o zaman güncelleme geliyor android telefonlara. Bu noktada Apple her zaman bir adım önde çünkü kendi işletim sistemini kullanıyor.

@25 Eki 2013 00:05 Google ne zaman isterse değil telefon üreticileri kendi telefonları için ne zaman opimize edebilirlerse. Nexuslar bu güncellemeyi haftalar önce aldı. Argümanınızı bilgi sahibi olduktan sonra sağlam temeller üzerinde yapın. Yoksa boş konuşmaktan öteye gidemiyorsunuz.

Google sadece nexus a bakiyor dostum. Htc yi guncelleme isi tamamen kendisine yani htc nin kararina bagli. Google in htc ile bir alakasi yok yani. Bilmeden yorum yapip yanlis bilgilendiren arkadaslar var.

Htc saf androiti alir sens ara yuzunu ona optimize eder saglikli calistirir sorunlari duzeltir ve yayinlar bu yuzden gec geliyor

Htc ye aylaaar önce custom romla geldi zaten, ayrıca orjinal romda yükledim, boş boş konuşmayın, sadece ota türkiye güncellemesi gelmesi

gelsin artık

Sen de yorum yaz