HTC One'a yazılım güncellemeleri yolda!

HTC One sahipleri, bir değil, tam 2 müjdeyle sevindi! İşte o müjdeler...

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One'a yazılım güncellemeleri yolda!

HTC One'ından sıkılmaya başlayanlara iyi haberler var: Amiral gemisi cep için birkaç yazılım güncellemesi gelmeye başladı.

Duyuruyu Twitter hesabında yapan HTC, ABD'deki HTC kullanıcılarının Android 4.4 KitKat güncellemesini önümüzdeki hafta almaya başlayacaklarını söyledi. Ancak güncelleme, ülkemizde, HTC One sahiplerine sunulmaya başlandı bile...

HTC One için Sense 6'dan da haber var

Önümüzdeki aylarda One'ın yerine geçecek olan HTC M8, Android 4.4 KitKat ve Sense 6.0 kullanıcı arayüzüyle gelecekti. Merak edilen konuysa selefi HTC One'ın da Sense'in yeni sürümünü alıp almayacağıydı.

@LlabTooFeR'in sızdırdığı yazılım güncelleme planlarına göre Sense 6.0, HTC One'a bu yaz veya sonbahar aylarında gerçekten de gelecek. One X, One X+ ve One S gibi daha eski telefonlar ise Sense 6'dan faydalanamayacaklar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu gidişle daha çok Listelerin alt sıralarında sürünmeye devam ediceksin kullanıcı kaybetmeye devam et Htc one sahipleri insanda HTc one X / + Sahipleri piçmi anlamış değilim. CM ye Geçmeye Kesin karar verdim :)

Sistem guncellemesi bozuk diyor hic bise anlamadim.

Bu gün geldi güncelleme ve telefon adeta uçuyor ne akıcı hızlı batarya iyileştirilmesi yalnız şarj göstergesi siyah oldu onu sevmedim

Güncelleme çok boş hiç bişey değişmedi aksine şarj daha hızlı bitiyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost