HTC One için Android 4.3 çok yakın!

Bu amiral gemisi cebe sahipseniz müjdemiz var: Android 4.3'e kavuşmanıza çok az kaldı!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One için Android 4.3 çok yakın!

HTC, amiral gemisi cebi için Android 4.3 güncellemesinin sertifikalandırıldığı anda yayınlanacağını doğruladı. Yani HTC One'ın Eylül ayının sonuna doğru Android 4.3'e güncellenmesini bekleyebiliriz.

Twitter'da paylaştığı gönderide yaptığı yazım hatalarıyla dikkat çeken HTC başkanı Jason Mackenzie, Android 4.3'ün ABD ve Kanada'da sertifikalandırılması için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.  ABD ve Kanada dışındaki ülkelerin güncellemeye ne zaman kavuşacağı konusunda ise herhangi bir bilgi yok, ancak güncellemenin ABD'de yayınlanmasının ardından Türkiye'ye gelmesinin çok sürmeyeceğini söyleyebiliriz.

HTC One'ın Google sürümüne sahip kullanıcılar ise Android 4.3'ü çoktan kullanmaya başladılar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

5.0 çıkıyo millet 4.3 alacağına seviniyo google ne hale getirdi

htc telefon alıyom güncelleme çıkmıyor.samsung alıyom.htc samsungdan önce güncelleme veriyor.şansımı.......

note 2 için ne zaman gelecek yahu

Alacakları son güncelleme hayırlısı olsun

@21 Ağu 2013 21:23 leğen fanboyları hemen kendini belli ediyor. Bu yıla kadar övündüğünüz sadece güncelleme desteğiniz vardı. Şimdi htc hızlı davranınca çekemiyorsunuz çünkü leğenlerinizi savunacak birşey kalmıyor elinizde.

Tebrikler HTC ONE iyi almışım seni...

@22 Ağu 2013 00:09 her hangi bir konuda yaa bu neden böyle yapıyor dediğiniz oldumu yani beğenmediğiniz bir yönü varmı sarj ısınma vb. gibi şeyler bnde alıcam ama s4 mü one mi karar veremedim onun için

Htc bu sene güncellemelerde samsungdan hızlı çıktı. Geçen sene samsung öndeydi. Anlaşarak mı biri veriyor biri vermiyor acaba ? One X de 4.2.2 sense 5 güncellemesini aldı. Telefon baştan aşağı değişti neredeyse :)

samsung ceplere 4.3 ne zaman gelecek acaba bu güncellemeler.

HTC One X için de çıkacak söylentileri vardı. Olmazsa custom ROM :)

Samsung s4 ile yaziyorum bu satirlari; gelsen ne olur gelmesen ne olur zaten akiyor telefon...

İphone4 ile yazıyorum bu satırları... Ben kadar uygulama yüklediğinde bakalım hala akacak mı. Samsung telefonlar neden donanım olarak yükselmeye devam ediyor ? İnsanlari kandırmak için mi yoksa cihaz yetemediği için mi ?

@22 Ağu 2013 08:38 sen otur iphone4'ünle mutlu mesut yaşa senin adına sevindim çünkü az ile yetinen bir yapın var, yani az özelliğe çok para verebiliyorsun :D

beyler bir şey sormak istiyyorum her açıdan galaxy s4 mü diyorsunuz yoksa htc one mı bn yeni telefon alıcam ama ikisi arasında çook büyük bir kararsızlıktayım :/

General mobile discovery çıkar mı? Konu işlemci değil o da varda işlemci niayetinde ona 4.3 yazacak biri lazım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play