HTC One'ın büyük sürümünden yeni söylentiler!

HTC'nin "büyük" One'ı Max ve "küçük" One'ı Mini hakkında bilmeniz gereken her şey...

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One'ın büyük sürümünden yeni söylentiler!

HTC'nin modaya uyarak One'ın daha büyük, 6 inç'lik bir sürümünü hazırladığına dair söylentiler, bir süredir internette dolaşıyor.

Son olarak One Max adıyla tanınan cep, Mobile Geeks'in raporuna göre dört çekirdekli 2.3GHz Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 64GB'a kadar depolama alanı ve 3.200mAh pil ile gelebilir. HTC One Max'in kalem veya el yazısı gibi ek bir özelliğe sahip olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bilinen, rapora göre cihazın Eylül gibi erken bir tarihte tanıtılabileceği.

HTC One Max gerçekten de Eylül ayında tanıtılırsa, bu tanıtım Samsung Galaxy Note 3'ün ortaya çıkışıyla aynı zamana denk gelebilir. HTC'nin One Max dışında 4.3 inç'lik bir HTC One Mini tanıtabileceği de Mobile Geeks tarafından yineleniyor. Küçük HTC One, siteye göre sadece iki hafta içinde ortaya çıkabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

htc yapıyor kardeş..kalite androidde 1 numara...

Küçüğü birazda uygun fiyata sahip olursa gençler arasında kapışılır.

Böyle birşey bekleniyordu zaten, Eylül ayına yetişecek olması sevindirici...

htc one mini: Samsung'un s4mini cihazına yakın teknik özellikleri olursa ve fiyatı da uygun olursa çok iyi olur ve başarılı da olur. Eğer iki hafta içinde satışa çıkarsa daha da muhteşem olur

@16 Tem 2013 15:32 aynı kafadanız :D

bi durun be.

bu telefon wp kullansa ve kamerası da normal olsaydı minisini alırdım.

htc one inceledim beğendim fakat satış sonrası sıkıntılı aksesuar bulmak zor kılıf vs bulamıyoruz gidip plastik kasa samsungta almak istemiyorum karbon kasa varken birde büyük ekran daha iyi gibi max modelini beklemekte fayda var

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play