HTC, One M10 için elini çabuk tutuyor!

"Erken geleceği" iddia edilen yeni amiral gemisi telefonlarına, şimdi bir yenisi daha eklendi!

HTC, One M10 için elini çabuk tutuyor!

HTC'nin geçtiğimiz Mart ayında Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı yeni amiral gemisi telefonu One M9, iyi bir telefon olmasına karşın, onun büyük sürpriz yaratmasını bekleyenler tarafından eleştirilere maruz kalmıştı. Zira One M8'e göre çok büyük yenilikler sunmayan telefon, Tayvanlı şirketin şimdiden yeni bir amiral gemisi üzerinde çalıştığı söylentilerini doğurmuştu. Görünüşe göre bu çalışmalar meyvesini yakın zamanda verecek. HTC cephesinden gelen yeni bilgilere göre şirket, yeni "kahramanını" bu yıl içinde tanıtabilir.

HTC'nin CEO'su Cher Wang'ın "kahraman - Hero" olarak nitelendirdiği yeni telefonu One M10'un HTC'nin kötü giden satış rakamlarını kurtaracağı düşünülüyor. Önümüzdeki yıl tanıtılması beklenirken tanıtım tarihini öne çekmiş olabileceği belirtilen HTC'nin, gelen sızıntılar doğruysa yeni amirali One M10'u Ekim ayında tanıtması bekleniyor.

Bu yıl, ilginç bir şekilde pek çok telefon için "erken geleceği" iddiası ortaya atılıyor. Bunun son örneği, Samsung'un Galaxy Note 5'i olmuştu...

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"Erken geleceği" iddia edilen yeni amiral gemisi telefonlarına, şimdi bir yenisi daha eklendi! geciktirici alsınlar madem. Kusura bakmayın da bu tırnak içine bu yorum :)

Desenize HTC yeni telefonunu note 5 in karşısına çıkarmak istiyor.Ortalık epey şenlenecek!..

@08 Haziran 2015 01:14 Geceleyin işin gücün yok, ortalık şenlenecek diyorsun. Ne alaka yahut neden nu kadar dert ettin?

ağzıyla kuş tutsa demişler , zor toparlar...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir