HTC One M10'dan kamera bombası!

HTC One M9'un kamerasını yetersiz bulanlar, HTC'ye göre One M10 sizi şaşırtabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One M10 kamerasıyla öne çıkacak!

Samsung ve LG'yi bir bakıma yalnız bırakarak amiral gemisini tek başına tanıtmak isteyen HTC, yeni cihazının üstün fotoğrafçılık özellikleriyle bizi şaşırtmak istiyor.

HTC'nin finans bölümünün başındaki Chialin Chang, bir söyleşi sırasında şunları söyledi: "Şunu rahatça söyleyebiliriz ki HTC'nin kamera deneyimi, çok, çok ilgi çekici olacak. Bunu piyasada olup bitenlere baktıktan sonra söylüyoruz."

CEO Cher Wang aynı röportajda bulunmasına rağmen ne Wang, ne de Chang, One M10'un diğer detaylarından bahsetmemeyi tercih etti. HTC One M9, kamerası nedeniyle eleştirilere maruz kalmıştı. Galaxy S7 ve LG G5 kamera alanında geliştirmeler yaptığından M10'un da iyi bir kamerayla gelmesi şart görünüyor.

HTC bu seneki MWC'de Desire 530 ve Desire 825'i tanıtmıştı. Firmanın MWC 2016'daki en önemli tanıtımı ise Vive Consumer Edition'ın 799 dolara satışa sunulacağının açıklanmasıydı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Htc sen istersen yaparsın

Htc yi severim ses kalitesi şahane , m9 kullandığım Zaman tek sorun 810 un aşırı ısınmasıydı

Htc den birşey olmaz. HTC one x telefon kullandım çok iyiydi. Gerisi yalan. HTC telefonlarının kimisi kamera kötü kimi sanal tuş ekranı kaplamış. Daha neler neler

Htc nin en kötü tarafi tamire gittikten sonra işe yaratmaması

Yazılım ve güncelleme desteği olmadıktan sonra.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost