HTC One M8'e benzeyen bir iPhone 6 sızdı!

iPhone 6'dan sızan son görüntüler, bir başka rakip cebe benzerliğiyle kafa karıştırdı!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One M8 görünümlü iPhone 6 sızdı!

iPhone 6 hakkında konuşmadığımız gün yok gibi; sızıntılar, konseptler ve dedikodular havada uçuşuyor. Tanıtım tarihine yaklaştıkça içi boş, çalışmayan ancak cihazın tasarımını yansıtan telefon kasalarıyla karşılaşmaya alışığız. Aynı durum, Çince web sitesi Baidu'nun ve 9to5Mac'in yayınladığı görüntüler için de geçerli.

Resimdeki iPhone 6, çok konuşulan uzun ve ince iPhone'a benziyor, ancak yuvarlak arka kapağıyla daha çok yeni HTC One M8'i andırıyor. Cihazın gerçek olup olmadığını doğrulamak ise mümkün görünmüyor.

Eğer bu sızıntı doğruysa, Apple'ın kullanıcıların isteklerine kulak verdiği sonucunu çıkarabiliriz. Ancak bize sorarsanız önceki iPhone 6 sızıntıları gibi bu sızıntıya da dikkatle yaklaşmakta fayda var. Sonuçta iPhone 6'nın neye benzeyeceğini görmek için sadece birkaç ay beklememiz gerekecek.

Sızan iPhone 6'dan daha fazla görüntü, haberimizin ikinci sayfasında.

Ve şüpheli iPhone'dan 3 kare daha!

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Hilmi bunu sevmedi. :-)

her sene iphone çıkmadan önce bu aylarda sızan haberler genele baktıgımızda yüksek tutturma oranı görüyoruz. Ekranın büyüceği yüzde yüz kesin görünüyor artık.kasa konusunda belirsizlik sürüyor hala çünkü çok fazla farklı prototip çıkıyor ve biraz daha inceleceği kesin gibi

Buyumus mu ?

Bunu içten söylüyorum; bu telefon gerçektende berbat

Sanmıyorum. 5S'te çift flaş varkeb bunda tek flaş var? Apple geriye dönük geliştirme yapmaz. Sahte bir tasarımdır.q

Tost makinesiyle çekmişler belli..

iPhone 6 nın böyle olacağına şempanzeler bile inanmaz....

çakma bu ya aplenin böle bişey yapçanı sanmam artı güsel diyil çirkin duruyo

ön tasarım aynı zaten, arkasını da uydurun uydurabildiğiniz kadar.

Berbat iPhone böyle bir şey çıkarmaz

I·phoneciyim böyle bir iPhone asla almam

iPhone kadar şık görünümlü telefon üreten firmanın bunu üreteceğini sanmıyorum. Eğer üretirse steve jobsun kemikleri sızlar.

Zamanında yukarıdaki tasarimla ilgili yorumları yapan asla asla olmaz zaten böyle olursa almam diyen arkadaşlar şimdi ellerinde ki iphone 6 ile iphone 6s ne zaman satışta diye her an araştırıyordur:)))

Sen de yorum yaz