HTC One M8, Windows 10'a güncellenecek!

HTC One M8'in piyasadaki Windows'lu modeli, Windows 10'a güncellenecek mi? Cevap belli oldu!

HTC One M8, Windows 10'a güncellenecek!

HTC One M8'in Windows Phone'lu sürümü, piyasadaki en ilginç Windows'lu telefonlar arasında. Kısıtlı sayıda üretilen bu sürüm, dünyanın her tarafında satılmasa da, onun Windows 10 güncellemesi alıp almayacağını merak edenler var.

Bugün HTC'nin ABD ayağının Twitter hesabından yapılan bir paylaşım ise HTC One M8 for Windows'un Windows 10'a güncelleneceğini doğruladı. Dahası firma, M8'i piyasaya sürdükten sonra 2 yıl boyunca destek sunma sözünü tutmak istediğini söylüyor. Bu, Kasım'da piyasaya sürülen cihazın daha 18 aylık bir destek süresinin olduğu anlamına geliyor.

Windows'lu telefonlarda Lumia'nın dışında çok iyi alternatifler bulunmadığından, One M8'in Windows 10'a yükseltilecek olması önem taşıyor. HTC'nin henüz önizleme aşamasında olan Windows 10 güncellemesinin final sürümünü ne zaman hazır hale getireceği şimdilik bilinmiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

neyse o işte apple ve htcnin güncelleme konusundaki başarıları

İşi bilenler bana katılacaktır. Microsoft daha önce Apple, Ibm, Netspace ve Nokia'ya yaptıklarını bugün Google'a yapmaya çalışıyor. Korkarım başaracakta.

8x windows 10 gelecekmi acaba

Bi zahmet güncellensin zaten. Nerdeyse tüm Lumia cihazlardan daha güçlü bir cihaz bu.

yok gelmesin bide :) :)

Salak androitli telefonlar güncelleme yapmayıp yeni telefon satmaya odaklanırsa androit te biter marka da. ya gidip i pghone al güncellendi mi güncellenmedimi derdinden kurtul en iyisi.. bıktım androitten.

Htc one m8'de özellikle wp 8.1 sürümünün kullanılması gayet mantıksızdı zaten. özellikle sosyal medyada fazla vakit harcayacaklar için tavsiye etmiyorum. Çünkü windows phone store'da başta twitter, facebook, instagram olmak üzere bir çok uygulama çok yavan. üstüne üstlük snapchat, vsco cam, clash of clans gibi çok fazla kullanılan bir çok uygulama hiç yok. Windows phone 10 sürümünde ise windowsun androin ve google ile birlikte çalışacağı söylentileri var. Hadi Hayırlısı diyelim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost