HTC One M9 Plus'ın tanıtım görselleri sızdı!

HTC'nin önümüzdeki hafta yeni bir telefon tanıtacağı, bu sızıntıyla iyice doğrulandı!

HTC One M9 Plus'ın tanıtım görselleri sızdı!

8 Nisan'da HTC One M9'un Plus sürümüyle ile tanışacağımız, sızan tanıtım resimleriyle iyice kesinleşti. Sızan materyallerin üzerinde bulunan "Pekin, 8 Nisan 2015" sözcükleri, sözkonusu tarihte tanıtılacak olan telefonun gerçekten de One M9 Plus olacağını doğrular nitelikte.

MyDrivers kaynaklı görseller, telefonun birkaç tasarım öğesi üzerine odaklanıyor. Bunlardan bir tanesi, M9 Plus için uzun süredir konuşulan parmak izi tarayıcısını içeren giriş düğmesi. Diğer bir görsel ise telefonun çift tonlu tasarımına ve metal gövdesine odaklanırken son görselde giriş ekranına odaklanılmış. Burada HTC One M9 Plus'ta olacağı düşünülen QHD ekrandan ipucu veriliyor olabilir.

Maalesef görsellerden hiçbirinde telefonu tam olarak göremiyoruz. Tanıtıma bir haftadan daha kısa bir süre kaldığından cihazı görmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

millet arkadan sevmemiş ama bence hoş olmuş arka tarafı..duo kamera ayrı olay zaten :D

Snapdragon 810'u kullanıyorsa hata eder. Cebimde ısınıp bataryayı kaynatarak patlamasına sebep olabilecek bir cihaz taşımak istemem, kim ister ki? Neden ısınacak ki diyen olacak. Bazı uygulamaları kapatmayı unuttuğunuz taktirde işlemciyi kullanmaya devam ederler uyku moduna geçmesini engellerler. Bu da telefonun ısınmasına neden olur ( Bir oyun var çok kullanıyorum otobüste falan ama durağa gelince oyunu kapatamıyor öylece cebime koyuyorum. Sonrada bir bakıyorum telefon hem ısınmış, hemde batarya bitmek üzere). S810'unda ısınma problemi olduğuna göre varın gerisini siz düşünün :)

Home tuşu oradaysa geri tuşu nerede?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost