HTC One Max'in "taslak" görüntüsü sızdı!

HTC'nin başarılı cebi HTC One'ın büyümüş modeli, ilk kez işte böyle görüntülendi!

HTC One Max'in "taslak" görüntüsü sızdı!
HTC One Max'e ait taslak. Kaynak: Mobileaks

HTC'nin 2013 amiral gemisi One'ın başarısını azımsamamız güç, ancak senenin Tayvanlı firma için çok da parlak geçmediği bir gerçek. Dolayısıyla HTC, Nokia ve Samsung gibi rakiplerine kaptırdığı pazar paylarını geri almak üzere farklı cepler ve yenilikler üzerinde çalışıyor.

Firmanın bir süredir konuşulan "büyük ekranlı" cebine ait çizimler ise Mobileaks web sitesi tarafından sızdırılmış olabilir. HTC'nin 12 inç'lik bir Windows RT tableti üretmekten vazgeçtiğini hatırlayacaksınız; ancak bu söylenti doğruysa firma hala şu anki ceplerinden büyük cihazların peşinde demek.

"Phablet" sınıfına girecek olan yeni HTC, söylentiye göre Samsung'un Galaxy Note serisi ile direkt bir rekabeti amaçlıyor. Mobileaks'in iddiasına göre "HTC One Max", 5.9 inç'lik bir cihaz olacak. 9.4.mm kalınlığındaki cihazın uzunluğu ise140 mm olacak.

Daha önceki söylentiler, HTC One Max'ten "HTC T6" adıyla bahsediyordu. Cihazın 5.9 inç'lik full HD çözünürlüklü bir ekran yanında 2.3GHz Snapdragon 800 işlemciye, 3.300mAh pile ve Boom Sound hoparlörlerle geleceği iddia ediliyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

birde şu htc one mini çıksa çok iyi olacak onu bekliyorum

@08 Haz 2013 16:46 Melezin neresi güzel hacı? Daha iyilerini sürsün piyasaya, rekabet artsın, melezler anca firmalara kâr kalıyor. Android az kaynak harcamıyor o yüzden high donanımlı üst seviye ürünleri görek...

Xperia togari 6.4 mm bu 9.4 phablet yapıyorsan ince olacak aga zaten kocaman bide kalınlık hiç ergonomik değil

reklam yapamıyorlar ki, ona rağmen yine de iyi satıyor. samsungla nokia çok reklam yapıyor

su teknik ozelliklerde olsun 5.9 biraz buyuk ama direk alirim

@09 Haz 2013 00:29 Yavrum "direk"alma,"doğrudan" al.Kendi dilini konuşmaktan ve yazmakdan usanmış bir toplum.

@09 Haz 2013 12:25 veya bakmadan alsın

bir zamanlar büyük telefon isteniyordu;ne olduda herkes mini hastalığına kapıldı.Ayrıca yok efendim mininin şema görüntüleri sızdı,kim merak ediyor bunları? ey editör.Nasıl yapılır gibi bilgiler verseniz daha verimli olursunuz..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir