HTC One Mini 2'de Duo Camera olmayabilir!

HTC One M8'in beklenen "minik" sürümü, ağabeyinin en önemli iki özelliğini kaybedebilir!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One Mini 2'de Duo Camera olmayabilir!

HTC One M8'in mini sürümünün geleceğine neredeyse kesin gözle bakılıyor. Bakılıyor bakılmasına ama, onun hakkında bildiklerimiz çok kısıtlı. Ama yeni ortaya çıkan bilgiler, bu durumu değiştirecek gibi.

Fransızca web sitesi nowhereelse.fr'nin yayınladığı fotoğraflar, plastik bir kılıfa yerleştirilmiş HTC One Mini 2'yi gösteriyor. Telefon yalın olarak gösterilmediğinden, arkasının ve yan taraflarının nasıl olduğunu tam anlamıyla göremiyoruz. Ancak görünen kısma bakarak cihazın HTC One M8 gibi alüminyum yapıda olacağını söylemek mümkün.

One Mini 2'de Duo Camera'nın yer almadığı açık, yani M8'in aksine fotoğraflardaki alan derinliğini değiştirmek gibi bir olanak sunulmayacak gibi görünüyor. Bununla birlikte Mini 2'ye çift LED flaş eklenmiş. HTC'nin Mini 2'de 4 Ultrapixel kamera yerine 13MP'lik bir lens kullandığı da iddia ediliyor.

Twitter'daki popüler @evleaks'in paylaştığı bilgiye göre ise One M8 Mini'nin gerçek adı "HTC One Mini 2" olacak ve isminde "M8" ibaresi geçmeyecek. HTC One Mini 2'nin Mayıs ayında tanıtılacağına inanılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

kamerası abisinden iyi

Sen de yorum yaz