HTC One "Mini" bu mu?

İnternette dolaşan bu fotoğrafın, efsane telefonun "ufak" modeline ait olduğu iddia ediliyor...

HTC One "Mini" bu mu?

"HTC M4" adı verilen bir telefona ait olduğu iddia edilen bu fotoğrafın, HTC'nin beğenilen telefonu HTC One'ın "mini" modelini üretmeye hazırlandığını gösterdiği iddia ediliyor. PhoneArena sitesinde ortaya çıkan fotoğrafta, HTC One'a çok benzeyen daha ufak bir telefon görülüyor.

Daha önce de kimisi doğru kimisi asılsız çıkan pek çok söylentiye kaynaklık eden @evleaks'e dayandırılan habere göre HTC M4, 720p çözünürlüklü 4,3 inç boyutlu ekrana, çift çekirdekli işlemciye, 16 GB dâhili hafızaya, 2 GB RAM'e ve 1.700 mAh gücünde bir pile sahip olacak. Telefonda Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi kullanılacak.

Galaxy S3 Mini'nin yakaladığı başarıyı gören HTC'nin benzer bir girişimde bulunması mantıklı geliyor. Ancak PhoneArena yetkilileri, söz konusu telefonun, firmadan sızan bir fotoğrafa dayanarak bir sanatçı tarafından çizildiğini de belirtiyorlar. Yani her ne kadar PhoneArena gibi prestijli bir siteden geliyor da olsalar, "Mini HTC One" iddialarının asılsız çıkma ihtimali var.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

android 5 alırmı bu

@02 May 2013 20:35 çıkarsa alır (:

@02 May 2013 20:35 özelliklere bakarsak %90 alır..

@02 May 2013 20:35 Alır alır dert etme

merhaba,bu Süper favorit marka ? Teknik ve model HTC. şimdi küçülüp ve yonulmak çok olumsuzdur ? ve bu Acemi Tasarımcı, hapis'si hakk'ediyor.

@03 May 2013 13:10 ==> Google translate çıktı mertlik bozuldu... Yabancı o kadar site varken burada ne işin var senin...

13:10 sen ne ictin ya?

13:10'a ==> Google translate çıktı mertlik bozuldu... Yabancı o kadar site varken burada ne işin var senin...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir