HTC One ne kadar sattı?

HTC'nin amiral gemisiOne, ilk ayında ne kadar sattı? İlk bilgiler haberimizde...

HTC One ne kadar sattı?

HTC One test merkezimizdeydi... Tıklayın...

Wall Street Journal gazetesine açıklamalar yapan bir HTC yetkilisi, Mart ayında piyasaya sürülen ve firmanın yeni amiral gemisi modeli olan HTC One'ın, ilk ayında 5 milyon birimlik satış oranına ulaştığını belirtti.

Uzun süre tedarik sorunlarıyla mücadele eden HTC, en yakın rakibi olarak görülen Samsung Galaxy S4 kadar yaygın bir dağıtım ağına sahip değil. Rakibiyle kıyaslandığında başlangıçta çok az ülkede satışa sunulan telefonun, eğer bu sorunlarla karşılaşılmasaydı daha iyi bir satış performansı sergileyeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Firma içinde yaşanan ve telefon satışlarını olumsuz etkilediği anlaşılan sorunlar da henüz aşılamadı.

Samsung'un Galaxy S4 satışlarının 10 milyon sınırını aştığını açıklamasının hemen ardından yapılan açıklama henüz firma tarafından resmi olarak onaylanmadı. Ancak HTC One'ın satışlarının, firmanın bundan önceki iddialı modeli HTC One X'in yakaladığı 7-8 milyonluk satış başarısını geride bırakacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu satış rakamlarının, daha önce burada yayınladığımız haberde bahsettiğimiz zor günleri geride bıraktırıp bıraktıramayacağını ise ancak zaman gösterecek...

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

parasının kıymetini bilen HTC ALMAZ...

Delikanlı gibi soyle sende varmı kullandinmi hayır bende var 2 haftadır kullanıyorum neye istinaden öyle yazdın anlamaya çalışıyorum???

HTC forever.

iki yıldır kullanıyorum bu markayı bir sorunla bile karşılaşmadım. evet güncellemede sıkıntısı var ama gerek kalitesi gerek sağlamlığı on tane samsung eder. bu arada desire hd kullanıyorum

htc telefonlarını iyi bir şekilde pazarlayıp tanıtsa ve çıkarttığı telefonun arkasında dursa şimdiden 15 milyon satış barajını aşmıştı.ama geçen yıllara bakacak olursak şuan 5 milyon satış rakamı gayet iyi.

merhaba,HTC Desire HD, 2 'IL KULANIYORUM ve biliyorumki, bu marka HTC kiymeti Altun.?

HTC ONE gerçekten çok iyi tlf yapmış one x te çok iyidi ama one yi de iyi yapmış pilastik samsung la kıyaslayamam bile

Ben bu zamana kadar hep samsung demişimdir ama bu sefer htc daha iyi bir telefon yapmış. Tabiki güncelleme konusunda samsung nexus gibi mübarek :)

htc desire s 1 yıl iki yılda çıkar çıkmaz aldım htc sensation kullandım kesinlikle çok memnundum arkadaşların gazına geldik samsung s3 aldım htc nin kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum ucuz android tabletler gibi maalesef one ile değişeceğim artık üste ne isterse bayii:(

sunu sölemek gerke htc güncelleme sorunu diyosunuz da valla ben htc ye bırakmadım hiç root cek her romu yükle zaten .bide htc kalitedir.toz sorununu da astılar benım gıcık oldum toz sorunuydu cok sükür yeniden htc ye dönme zamanı geldı s4 verıp. daha telefonu alalı s4 u 3 hafta oldu ekranın kenarındakı metal gıbı duran kısımda 2 catlak var. 2 bın sayıp böle bır telefon alcaksam yok almam.tedarıkm sorunu normal cns tezgahta uretılıyor el ıscılıgı yanı.samsung bıdaha almam plastık oyuncaga para vermem .özellik dolu tamam ama kasa yar...gibi söle yaldır yaldır bır htc one alalım dimi ama

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir