HTC One ve GDR3'lü Windows Phone 8

HTC, dışarıdan bakınca One'ın aynısı gibi duran, ama içi çok farklı, özel bir modelle geliyor!

HTC One ve GDR3'lü Windows Phone 8
HTC One Windows Phone 8 ile buna benzeyebilir.

HTC şu anda HTC One modeline benzer Windows Phone 8 telefon üzerinde çalışıyor. Cihazın birebir HTC One'ın kopyası olmayacağı ama andıracağı söyleniyor.

Ekranı 4 ila 5 inç arasında olacağı, metal gövdeye, BEATS Audio özelliği ve Windows Phone için GDR3 güncellemesine sahip olacağı belirtiliyor. HTC One 4.7 inç olduğunu hatırlatalım.

Telefonun bu yıl sonlarına doğru açıklanacağı ve kamerasının HTC'nin UltraPixel teknolojisine sahip olacağı da rivayetler arasında.

HTC'nin zaten başarılı One modelini değiştirip içine Windows Phone 8 koyması bir süpriz olmayacak, hatta çok başarılı bir model de olabilir. Windows Phone'un GDR3 sürümü ile bir çok yeni telefon da görebiliriz. GDR3'ün 1080p çözünürlüğü ve dört çekirdekli işlemcileri de destekleyeceğini düşünürsek, HTC'nin yeni modeli oldukça etkileyici özelliklere sahip olabili

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

malesef Android gibi Eğlenceli değil,?windows mobiltelefon.fakat HTC One, ve Sony xperia Z.bu iki model Dünya'da En çok sevilen favorit mobiltelefonlar.

bakalım gerçekde hangisi daha iyi imiş. android mi WP8 mi?

Windows gdr3 güncellemesiyle full hd snapdragon 800 lü işlemci çok iyi olacaktır.Böyle bir htc can yakar artı windows güncellemeleriyle lg ve sonyde windows phone lu tel üretirlerse işler farklı bir boyut alacaktır haydi hayırlısı Eylülde Nokia full hd snapdragon 800 lü teli çıkartıcak bakalım yükselişe geçicek mi?

Lumia 920 ile HTC One arasında kalmıştım. Kısa zamanda ne zaman çıkacağına dair bir tarih verilirse alacağım telefon kendisi olur.

arkadaslar HTC ONEX+ BEKLEYIN BENCE

windows phone 8 dört çekirdek desteği yokmu

Windows Phone 8 One by htc :D

windows htcyi batırır.

5 i çıkmış 6 yı verin evi arabayı satıp aldırır

HTC One sony xperia,bu 2 süper Android Teknik harikadir.fakat windows mobiltelefon prova yaptim,Android gibi Eğlenceli değl malesef.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir