HTC "özüne dönüyor!"

Ardı ardına gelen HTC modelleri arasında kaybolanlar... Şirketin bu kararı sizi rahatlatacak!

HTC "özüne dönüyor!"
HTC Hero: Unutulmayan efsane...

Burak Öztürk

HTC İngiltere sorumlusu Phil Robertson, şirketin 2011'de kaybettiği büyüme hızını geri kazanmak için onu mükemmel kılan ürünlere ağırlık vereceklerini ve çok sayıda model politikasını terk edeceklerini söyledi.

Robertson, yaptığı açıklamada, HTC'nin Android'li Hero ya da Windows'lu HD2 gibi cihazları piyasaya sürdüğü döneme geri dönmesi gerektiğini, az sayıda ama kusursuz modellerle ortaya çıkmaya karar verdiklerini söylüyor.

"Bizi mükemmel kılan şeye, yani muhteşem donanım ve süper bir kullanıcı deneyimine odaklanmalıyız" diyen Robertson, sözlerine şu şekilde devam etti: "2011 yılını çok fazla ürünle geride bıraktık ve hepimiz çok yorulduk. 2012 yılında kullanıcılarımıza özel bir şey vermek istiyoruz ve çok fazla türde ürün sunarken kalitemizden de ödün vermek istemiyoruz."

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Son paragraftan öyle bi anlam çıkaramadım ben hem fazla hem kaliteli yapacaklarmış.Ondan önce söylediyse doğrudur tabi.

Az ama öz en iyisidir. Nokia bu nedenle kan kaybetti. Zamanı geldiğinde Samsung ta kaybedecek

İyi yaparlar.Umarım Sony de böyle yapar...

yani apple gibimi olcak 3 telefonla dünyanın parasınımı kazancaklar :D

herkesin görüşü bir galiba, az ama öz iyidir. Temel kullanıcı alışkınları için iş telefonu, müzik telefonu / multimedya telefonu vb... sınıflamalar var zaten...

Fark etmeleri sevindirici. Bence yılda 3 model çıkarmalı htc. Biri en üst diğeri orta diğeri alt seviye olmalı. Ama hepsinin hakkını vermeli. O neydi öyle her hafta yeni htc telefon çıkıyordu.

wildfire incredible ve sensation modelleri gibilerle gitsin yeter super olur. butun dunyada da aynisini cikarsin yok avrupada su baska yerde bu model olmasin. farketmelerine de cok sevindim

beyin bedava dabi

sanki o modelleri çok yeterli de. mutlaka önemli eksiklik bırakırlar telefonda

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play