HTC RE Kamera Türkiye'de!

HTC'nin anı görüntüleme teknolojilerindeki en son inovasyonu HTC RE Kamera Türkiye'de sunuldu.

HTC RE Kamera Türkiye'de!

Kameranın arkasından çıkarak hayatı eksiksiz şekilde yaşamayı mümkün kılan HTC'nin yeni segment ürünü HTC RE Kamera, Türkiye'de mobil görüntülemeye önem veren kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kompakt fotoğraf makinesi kategorisini yeniden şekillendiren HTC RE Kamera, aksiyonu hızla yakalamak gereken durumlarda eliniz ayağınıza dolanmadan video ve fotoğraflar yoluyla anı doğal şekilde yakalamanıza ve tam olarak deneyimlemenize imkân veren küçük bir el kamerası.

Nefes kesen, eşsiz silindirik tasarımı ile elinize rahat şekilde oturacak şekilde üretilen HTC RE Kamera, kamerayı ele alındığında otomatik olarak çalıştırarak açma düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir dahili kavrama sensörüne de sahip. Cihazın deklanşör düğmesine tek defa dokunulduğunda fotoğraf, daha uzun süre basıldığında ise video çekildiğinden, bundan böyle modlar arasında bocaladığınız için hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Mobil uygulamayla Youtube'da canlı yayın yapın

Yüksek çözünürlüklü, 16MP CMOS sensörü, Full HD (1080p) video kayıt, 146 derece geniş açılı objektif ve yavaş çekim ve hızlandırılmış çekim özelliklerine sahip olan HTC RE Kamera, hayatınızdaki anları daha önce hiç görmediğiniz şekillerde yakalayacak. HTC RE uygulaması, mükemmel çekimi yapmanıza ve aksiyonu canlı olarak mobil cihazınızın ekranından izlemenize veya hali hazırda kamera üzerinde saklanan fotoğraf veya videolar arasında dolaşmak için albüm ve yeniden oynatım görünümüne geçiş yapmanıza izin veren bir uzaktan canlı vizör de içeriyor. Uygulamanın aynı zamanda her şeyi telefonunuza veya bulut üzerine otomatik olarak yedeklemesi hafızada yerinizin kalmaması yüzünden bir çekim fırsatını kaçırmaktan endişelenmeye gerek bırakmıyor. Ayrıca, HTC RE Kamera yakında YouTube'a gerçek zamanlı video yüklemesi sunarak anı yaşarken yaşadıklarınızı aynı zamanda YouTube'da paylaşmanıza imkân verecek. RE uygulaması, hem Android hem de iOS üzerinden indirilebilir.

HTC RE Kamera, Mayıs ayından itibaren tüm satış kanallarında 699 TL'lik fiyatıyla Türkiye'de tüketicilere sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Gereksiz ve pahalı .

tam komedi yaa.. denizaltı gibi aynı

Pahalı be . Mstar dan çok çok pahalı .s

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir