HTC stili Nexus 6 konsepti!

Nexus 6'yı muhtemelen LG üretecek. Peki onu HTC yapsaydı nasıl olurdu? Cevap içeride...

  • Zeynel A. Öztürk
HTC stili Nexus 6 konsepti!

Nexus 6, gerçeğe dönüşmesi halinde nasıl bir tasarıma sahip olacak? İnternette yetenekli tasarımcıların paylaştığı konsept çalışmaları, bize bu sorunun cevabını vermese de, hayal gücümüzü harekete geçirecek kadar iyi.

My Gadgedic blog'undan Vishal, bir sonraki Nexus'u HTC'nin üreteceğini hayal ediyor. Tasarımcının hayalindeki HTC Nexus 6, alüminyum veya camdan değil, plastik bir gövdeden oluşuyor. Tasarımcının düşlediği teknik özellikler ise oldukça üst düzeyde. 5.7 inç ekranlı HTC Nexus 6 konsepti, 1920x1080 çözünürlük sunuyor ve 64-bit'lik Qualcomm Snapdragon 810 ile geliyor. 3GB belleğe sahip cihaz, 16, 32 ve 64GB'lık depolama seçenekleri sunuyor. 12 megapiksellik kamerası, 4K videolar kaydedebiliyor. Ön taraftaki kameranın çözünürlüğü ise 5 megapiksel.

Yeni Nexus'un geçen sene olduğu gibi yine LG tarafından üretilmesi muhtemel. Dahası yeni söylentiler, Google'ın Nexus'lara son verecek Android Silver adı altında, farklı üreticilerden üst seviye cepler sunacağını iddia ediyor.

https://www.chip.com.tr/haber/android-silver-da-neyin-nesi-ne-faydasi-var_46935.html

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

valla güzel olurdu HTC nin işçiliği kaliteli

Bence çok hoş olmuş

LG DE İŞ YOK

Böyle telefona 2000 TL verilir işte.

Böyle telefona 2000 TL verilir işte.

Bu arada resimdeki tasarim muhtesem resmen ama su bir gercek ki plastik asla o resimdeki gibi kaliteli durmaz cam ya da farkli bir materyal bulmalari lazim

@07 May 2014 18:00 Nexus 4 Camdı Neden Nexus 6'da Olmasın :)

daha güzel olurdu.

Nexus da 32-64 GB tam bir hayalgücü zorlanması :)

ne kadar gereksiz bi haber

Keşke Böle Gelse Tasarım Müthiş ve Plastik Olarak Değil Metal'den Veya Nexus 4'deki Gibi Cam'dan Yapılmalı , Bu Telefona 2000 tl verilir ama 1400 tl'ye gelir çünkü nexuslar öle geliyor arayüzü resimdeki gibi değil , nexus 5'teki gibi olur :) kısaca müthiş bir cihaz. keşke böle gelse.

SANKİ TASARIMI LG YAPIYORDA, HTC YAPSAYDI DİYORSUNUZ

Ya sizi anlamiyorum lg yapiyor nexuslari tamamda niye lgyi kötülüyorsunuz telefon ne gram kasıyor ne ısınıyor nede dandik bir tasarımı var bide direk güncelleme alıyor ve gayet makul bir fiyata satılıyor htc yapsa yok metal kasa yok upx kamera var diye size 2500 tlye kakalarlar.

Htc one nexus 6 olsa çok güzel

Htc hayati boyunca bu kadar ince kasa cikatmis gibi bize kaktiriyolar bu resmi hayali urun eyw ama uufak atta yiyek buarada kasa kalitesine laf yok

hepiniz kafayı yemişiniz , telefonla metroda otobüste akşama kadar oyun oynamak için alıyorsunuz. 2000 tl diyorsunuz. 700 tl lik general mobile neyinize yetmiyor.

hayatımda gördüğüm en dandik uydurma kasa. sallamasyon atasyon. ya tutatrsa

Sen de yorum yaz