HTC, tam 3 akıllı saatle geliyor!

Akıllı cep telefonlarıyla bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan HTC'den, 3 yeni bomba geliyor!

HTC, tam 3 akıllı saatle geliyor!

HTC, bir değil, iki değil, tam üç akıllı saat üzerinde birden çalışıyor. Hatırlayacak olursanız daha önce HTC'nin bir akıllı saat üzerinde çalıştığını sizlere aktarmıştık. Ancak son gelen haberlere göre bu yalnızca bir saatle sınırlı değil. Bloomberg'in haberine göre HTC'nin iki saati Qualcomm'un Toq saatini temel alacakken, bir diğeri ise Google Now tabanı çerçevesinde geliştirilecek.

Anlaşılan HTC, akıllı saat pazarına çok hızlı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Tam 3 akıllı saat üzerinde birden çalışan HTC, bunlardan ikisi için Qualcomm'un Toq akıllı saatini temel alıyor. Galaxy Gear karşısına güçlü bir şekilde çıkmayı düşünen HTC, düşük güç tüketen Mirasol ekran teknolojisine yer vereceği saatleri Bluetooth bağlantısı ile haberleşecek. Bir müzik çalar gibi kullanılabileceği bilgisi de bulunan bu saatlerin akıbeti ile ilgili detaylı bilgiyi muhtemelen MWC 2014'te göreceğiz.

Diğer bir akıllı saatinde ise AMOLED ekrana yer vermeyi planlayan HTC, bu saatini Google Now çerçevesinde geliştirmeyi düşünüyor. Üzerinde minik bir dokunmatik ekran bulunacak olan saat, müzik çalar ve fitness asistanı olarak kullanılabilecek. 

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Radyasyondan başka bir şey değil hiçte ihtiyacım yok.

Siz satışa sunasıya kadar biz yazılan özelliklerinden sebep çoktaaaan almaktan vazgeçtik..

Boş işler saati normalde takan kalmadı

HTC ONE kullanıcısı olarak diyorum ki htc bu işlerden vaz geçsin, telefon gıbı bunuda eline yüzüne bulaştırır, one denilen kağıt üzerinde iyi olup gercekleştirldiğinde sürekli sorun yaratan bir amiral gemisi olan şirketten iyi bir iş çıkacağına inancım yok artık, bir telefon 5.kez değiştirilir ve yinede sorunlu çıkarmı çıkarmış, yüzdeye çevirirsek kullandığım one modelini 5 cihazdan hiç biri sorunsuz değilse yüzde yüz başarısızlık demektir.

@22 Şub 2014 16:13 şu yazdığıma olumsuz oy verenler cidden ilginçler ya kardeşim yaşadığım halende serviste olan 5.htc one kullanıcısıyım bence sizin gibiler hakediyo kötüyü yani gerçek olan yaşanmış kötü bir tecrübeyi şuraya yazıyorum adamlar gelmiş dislike yapmış varya ne diyorum biliyormusunuz umarım başınıza gelir o çok sevdiğiniz htc one ınızla böyle bi sorun yaşarsınız sonuna kadar hakkediyorsunuz gülünçsünüz paranızla rezil olursunuz umarım...

htc one mini ile beni hüsrana uğrattı halen satışta olan ceplerine destek veremediği bu üründen dolayı endişeleniyorum umarım çoğu ürünle uyar sony nin akıllı saati bile benim htc cebimi destekliyor

Saat sektörünü yakından tanıyan birisi olarak söylüyorum: saat bağımlılık yapan bir teknolojidor ve otomobilden daha çok satış adedine sahiptir otomobilden daha pahalı saatler vardır ve saat her zaman pratik ve istyen içimde gösterişlidir. Htc ve diğerleri doğru yolda...

Yahu hani derler ya "ağzıyla kuş tutsa" bu HTC tam bu deyimin muhatabı. Telefon sektörünü hallettim mi ki başka yerlere zıplayor ?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir