HTC 'Touch Diamond' cepte çığır açıyor

HTC'nin yeni amiral gemisi Touch Diamond, devrim yaratan özellikleriyle dikkat çekiyor...

HTC 'Touch Diamond' cepte çığır açıyor
HTC'nin yeni amiral gemisi Touch Diamond, devrim yaratan özellikleriyle dikkat çekiyor…

HTC Corp., yeni amiral gemisi telefonu HTC Touch Diamond'ı İstanbul'da düzenlediği bir toplantıyla tanıttı. Çok titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkan HTC Touch Diamond, kompakt ölçüleri, göz kamaştırıcı tasarımı, gelişmiş internet özellikleri ve TouchFLOTM adlı devrim yaratan 3 boyutlu dokunmatik arayüzüyle dikkat çekiyor.

Güçlü özelliklere ve işlevselliğe sahip HTC Touch Diamond, kullanıcıların avucuna rahatça yerleşecek şekilde tasarlandı. Metal tasarım elementlerini geometrik desenlerle harmanlayan HTC Touch Diamond, şık ve zarif tasarımıyla göz dolduruyor. Cihaz, cep telefonu kullanıcılarının telefonlarından yana beklentilerini de yeniden şekillendiriyor.

HTC Touch Diamond, kişiler, mesajlar, e-postalar, fotoğraf, müzik, hava durumu gibi menülere animasyonlu erişim sunan TouchFLO 3D adlı yeni üç boyutlu dokunmatik arayüzüyle dokunmatik ekran yenilikçiliğinde büyük bir sıçrama gerçekleştiriyor. Cihazın dokunmaya duyarlı yeni kontrol mekanizması telefonla kullanıcının etkileşimini kolaylaştırıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ön siparişimi vercem temmuda gelcekmiş..

Ben iddia ediyorum ki Apple iPhone diye bir şey geliştirilmeseydi ve sade ve kullanışlı bir arayüzü insanlara göstermeseydi böyle telefonları uzun yıllar göremezdik. iPhone çıkana kadar hiç bu tip bir cep telefonu arayüzü yoktu. MS iPhone'un arayüzünü de yıllar önce Windows'da yaptığı gibi Apple'dan kopyaladı.

Bence iddia etme çünkü dokunmatik ekranı mobile telefonlara iPhone'dan önce entegre eden firma HTC, aralarında 4-5 ay var hatta. Ve HTC'nin apple gibi tamamen dokunmatik bir ekran kullanmamasının tek sebebi hali hazırda kullanılan Windows Mobile OS'lere bağımlı olmasıdır.

Yaklaşık fiyatı 1.400ytl.. Bir arkadaşda koplayama mevzularına girmiş klasik bi appleci olarak.. Neticeye bak windows hep öndeydi bugünde önde bundan sonrada önde olucak.. Neticeye bak pda telefonlarda HTC hep liderdi bugünde lider bundan sonrada lider olucak..

Kac senedir pocketpc var acaba ve dokunmatik ekran ?
Yoruma bak ya iphonemu caldi acaba win mobilemi ?
ben ilk ppcmi 4 sene énce aldim qteks100 du.
Bundan sonrakisi asamisi windowsmobile 7 ile beraber full dokunmatik ekrana gecis olucakdir. zaten yakinda cikacak ama karsilama yapilan aletin yanina ne nokia neden iphona yaklasabilir.

iphone çıkalı çok oldu. hatta ikinci nesili çıktı Türkiye'de halen yok..
hem çok iri. HTC ona beş basar :)

bildiğim kadarı ile türkiyede ilk teknosalara gelecekmiş ben arkadaslara sipariş verdim 1290 civarı birşey olacakmış. ağustos 8 de satıştaymış. Harika üretim

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
HTC 'Touch Diamond' cepte çığır açıyor
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir