HTC ve Beats'ten önemli açıklama!

Cep devi hakkında ortaya çıkan bu "çatlak" raporlarının ardından önemli bir açıklama geldi!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC ve Beats'in arasında sorun yok!

Beats ses teknolojisi, HTC'nin ceplerini farklılaştıran önemli unsurlardan. Son günlerde ortaya çıkan bir söylenti ise Beats'in HTC ile ortaklığından memnun olmadığı, HTC'deki hisselerini bir başka firmanın satın almasını istediği yönündeydi. Şimdi ise HTC'den raporların tam aksine bir açıklama geldi. Tayvanlı firma (ve Beats), aralarında herhangi bir sorunun olmadığını, tersine beraber çalışmaktan memnuniyet duyduklarını söylüyor. İşte HTC ve Beats'in açıklaması.

"Dünya çapında birinci sınıf bir şirket olan Beats, kullanıcılarına ses deneyimini yeniden tanımlamaktadır. HTC ve Beats müşterileri için mobil ses deneyimleri yaratmak amacıyla ortaklaşa iş yapmaktan son derece memnundur. Bu doğrultuda HTC'nin Beats ile bütünleştirilmiş ürünleri global marketlerde bulunmaktadır. Ayrıca HTC ve Beats'ın işbirliğinden çıkan ürünlerinin yüksek standartları ve performansından etkilendiğimizi de belirtmek isteriz."

Beats'in HTC ortaklığında sorun çıkarmasına neden olarak, HTC'nin satışlarının gerilemesi sebep gösterilmişti. Ancak bu açıklama, söylentilere şimdilik bir nokta koyuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

rakipleri uyduruyolar bu haberleri

ne yapayım ki ben alamam çok para istiyorlar.

49 dolara ebayden alabilirsiniz kulakiçi modeleri ve bence fiyatı makul

Samsung demistir kiskanc yaratiklar

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play