HTC, Windows Phone için hazırlanıyor!

HTC'nin, artık yılan hikayesine dönen Windows Phone bilmecesi, nihayet kesin olarak çözüldü!

HTC, Windows Phone için hazırlanıyor!

HTC, Microsoft ile Windows Phone modelleri üretmek üzere anlaştıktan sonra, basına yaptığı açıklamada, yeni Windows Phone telefonları için hazırlıklık yaptığını duyurdu.

HTC America'nın yaptığı açıklamada, HTC'nin yol haritasında yeni Windows Phone telefonları yer alıyor. Ancak bunların ne zaman piyasaya çıkacağı şimdilik belli değil.

Microsoft'un Nokia'yı satın almasının ardından pek çok üretici de, milyar dolarlık teşvik ödemelerinden sonra yeni Windows Phone telefonları üretmeye razı olmuşlardı. HTC de Microsoft'un açıkladığı bu ortaklar listesinde yer alıyor. Teknoloji dünyası, HTC'nin bu senenin ikinci yarısında, Windows Phone 8.1 güncellenmesinin yayınlanmasından sonra kendi modellerini Windows Phone 8.1 sistemiyle piyasaya sürmesini bekliyor.

HTC America, HTC'nin ayrıca giyilebilir bilgisayarlar üretmeye hazırlandığını da duyurdu. Bu da HTC'nin Samsung Gear, Apple'ın beklenen akıllı saati ve Google'ın dijital gözlüğü ile rekabet etmek üzere plan yaptığını ortaya koyuyor. 2014 içinde tüm bu gelişmeler netlik kazanacak.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Ne diyelim hakkında hayırlısı olsun

batmamak için uğraşan bir firma. mantıklı iş yapmış, sattığı telefonlardan daha fazla geliri prim ile alacak. benim merak ettiğim diğer bir konu şu! Microsoft Nokia telefon fabrikası ile ne yapacak. Nokia için ödediği paradan daha fazlasını prim olarak etrafa veriyor. kendin telefon yapmayacak isen niye fabrika alıyorsun, kendin telefon yapacak isen niye etrafa prim dağıtıyorsun?

htc one ın özellikleri blinkfeed zoe kamera sense 5 paketi windows phone a gelirse güzel olur

%3 pazar payına sahip durumda. windows phone kullanan tanıdığım insanlar var. kötü bir işletim sistemi değil. android'den daha stabil bir işletim sistemi. ama %3 pazar payı nedeniyle uygulamalar geç çıkıyor bazı uygulamalar yok. teşvik olmasa niye uygulama geliştireyim diyor, uygulama az olunca müşterilerde niye windows phone telefon alayım diyor. ne yazıkki şu anda linux bilgisayarlar gibi.

busene windows phone rüzgarı esecek herhalde htc samsung ve nokia ile baya yayılmatyı pilanlıyor microsoft

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir