Huawei, IMS Dünya Forumu'nda İki Ödül Kazandı

Huawei, 2018 IMS Dünya Forumu'nda, En İyi 5G Gerçek Zamanlı İletişim Geliştirme Stratejisi ve En İyi IMS Çözüm ödüllerini kazandı.

Huawei, IMS Dünya Forumu'nda iki ödül kazandı

Huawei IMS çözümü, geniş bantlı ve dar bantlı, sabit ve mobil tüm ağların IMS'e erişimini destekleyerek, IP tabanlı çoklu ortam hizmetleri sağlamak için taşıyıcıların entegre bir ağ oluşturmasına yardımcı oluyor. Huawei, Cloud Native konseptine dayalı olarak, esnek, güçlü, verimli ve çevik bir bulut tabanlı ağ mimarisi oluşturuyor; B2C, B2B ve B2B2C pazarları için en kapsamlı hizmet portföyünü sağlıyor ve 5G çağında çeşitli endüstri uygulamalarına dönük çevik ve akıllı bir ağ altyapısı oluşturmak için Vo5G evrimininin desteklenmesi yönünde liderliği üstleniyor.

Huawei, yenilikçi teknolojiler ile katma değer yaratıyor

Huawei Vo5G ve IMS çözümlerinin sektörde kabul görmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Huawei Bulut İletişimi Ürün Hattı Başkan Yardımcısı Zhao Yue, "Uzun yıllar boyunca kendimizi, 7 milyar insandan-insana ses bağlantısını, 20 milyar insandan-insana ve insanlarla nesneler arasında gerçek zamanlı ses bağlantısına doğru gelişimi gerçeğe dönüştürmeye adadık. İş inovasyonu, teknik mimari ve gelişim stratejilerine dönük elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz ve müşterilerimize sürekli olarak katma değer yaratacağız." dedi.

En iyi 5G gerçek zamanlı iletişim geliştirme stratejisi

Huawei Vo5G çözümü, gerçek zamanlı ses ve görüntü iletişiminin 4G'den 5G'ye sorunsuz bir şekilde geçişini, bireysel iletişim deneyimini geliştirmeyi ve sektörel iletişim gereksinimlerini dinamik bir şekilde karşılamayı amaçlıyor. Huawei, 5G gerçek zamanlı iletişimin ticari kullanımının gerçekleşmesinde büyük katkılar sunuyor. Huawei, 5G çağında gerçek zamanlı iletişim için ağ mimarisi geliştirilmesine yönelik önerilerde bulunurken, çalışmalarına devam ediyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play