Huawei P10'un Resmi Videosu Yayınlandı

Huawei'nin MWC 2017'de göreceğimiz yeni amirali P10 için resmi video geldi!

  • Ercan Uğurlu
Oynat Huawei, P10 için resmi video yayınladı Huawei'nin MWC 2017'de göreceğimiz yeni amirali P10 için resmi video geldi.

Huawei, özellikle P9 modeliyle fazlasıyla beğeni kazanmıştı. Şimdi bu çıkışını P10 modeliyle devam ettirme düşüncesinde olan şirket, geçtiğimiz ocak ayında Mate 9 akıllı telefonunu ABD'de tanıtmıştı. Şimdi üst segment akıllı telefonlarından bir yenisini de Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacak olan Huawei, yeni amirali için resmi video yayınladı.

LG G6, V20'den Daha İyi Ses Verecek

Hemen yukarıdan izleyebileceğiniz videoda, özellikle gözler üzerinde durduğunu gösteren Huawei, muhtemelen P10'da bizlere göz tarayıcısı getirecek. Hatırlarsanız benzer hamleyi Samsung'un Note 7 modelinde görmüştük. Elbette Huawei'nin P10'da yalnızca göz tarayıcısı yoluyla oturum açma yeteneğinden çok daha fazlasına yer verdiğine de şahit olabiliriz.

Huawei'nin 26 Şubat'ta P10 ve P10 Plus isimli iki yeni telefonunu tanıtması bekleniyor. Videonun altından ne çıkacağını görmek için Mobil Dünya Kongresi'nde Huawei'nin oturumunu beklememiz gerek.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz