Huawei SmartSite'a IF ve Reddot Ödülü!

Huawei SmartSite, endüstriyel tasarım Oscar'larını kazandı.

Huawei SmartSite'a IF ve Reddot ödülü

Huawei'in SmartSite çözümü, telekom alan yönetimi senaryolarında uygulanıyor. SmartSite, kablosuz sensör kurulumu yoluyla alan sayısallaştırması sayesinde alanların görünür, yönetilebilir ve kolaylıkla optimize edilebilir olması için tasarlandı.

95 ülkede 250'den fazla projeye hizmet

Huawei'in alan yönetimi çözümü, 95 ülkede 250'den fazla projeye hizmet veriyor. Birçok küresel operatör için akıllı alan yönetimi sağlayan çözüm, müşterilerin güvenini ve desteğini kazanıyor. Huawei, montaj verimliliğinden insan odaklı tasarıma kadar yenilik yapmaya, görünüm ve yapısal tasarımda, müşterilerine yüksek kaliteli alan yönetimi araçları sunmaya devam ediyor. Hızlı alan sayısallaştırması sayesinde telekomünikasyon şebekesi, kablosuz veri merkezlerinden alan verilerinin toplandığı görünür ve yönetilebilir bir hale geliyor. Bu, enerji ağının hassas yönetimini destekliyor ve sürekli bir ticari başarı sağlıyor.

İki tasarım ödülü

Huawei Network Energy Product Line Pazarlama Bölümü Başkanı Li Junpeng, "SmartSite çözümü, bu yıl sektörün önde gelen iki tasarım ödülünü art arda kazandı. Bu, ürünlerimizin tasarım ve kalitesinin sektör tarafından ciddi bir şekilde onaylanması anlamına geliyor. Müşterilerimize daha iyi akıllı alan yönetimi hizmeti sunmak için ürünlerimizin işlevini ve görünümünü iyileştirmek için Ar-Ge'ye yatırım yapmaya devam edeceğiz." dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play