HyperX DDR4 RAM'ler PC'leri uçuracak!

HyperX, düşük voltajda yüksek performans sağlayan DDR4 belleğini duyurdu!

HyperX DDR4 RAM'ler PC'leri uçuracak!

Kingston Technology'nin iştiraklerinden HyperX, düşük voltajda yüksek performans sağlayan HyperX Predator DDR4 belleğini duyurdu. Bu ay içerisinde sevkiyatına başlanacak olan HyperX Predator DDR4 belleği, özellikle yeni nesil Intel® X99 çipseti ve Haswell-E işlemci için tasarlandı.

Yüksek frekans, düşük voltaj ve agresif CAS gecikmesinin uyumlu bir kombinasyonu olan HyperX Predator DDR4 bellek kiti, kullanıcılara pazardaki en hızlı çözümlerden birini sunuyor. HyperX Predator DDR4 bellek kiti, 16 GB'lık dörtlü kitler halinde 1.2 V'dan başlayarak yüksek frekans hızlarından 2133MHz ila 3000MHz arasında bulunabiliyor.

Her daim olası en yüksek performansı düşleyen yeni nesil PC tutkunları için Predator DDR4'ü sunmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını belirten HyperX Bölümü Başkanı Lawrence Yang sözlerine şöyle devam etti: "HyperX olarak oyun camiasını ve eSpor'u destekleyerek, oyuncu ekipmanları sektörünün güvenilir lider firması konumumuzu sürdürmeyi hedefliyoruz." 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Oyun için şimdilik gereksiz ama Workstation'lar için gerekliydi. Tek slotta 32 gb ram'ler çıkmalı.

@17 Eyl 2014 12:22 Aynen, anlamayan insanar da 64 gb ram neyinize yetmiyor falan diyor, bilmiyorlar ki 20 gb ram kullanan işlemler var

@17 Eyl 2014 17:59 Şu sen o bilgisayara 24 bin Lira'mı verdin diyen tipler beni bitiriyor. bilmiyorlarki o 24 bin liralık bilgisayarla ayda 5 bin lira kazanılıyor.

@17 Eyl 2014 21:07 ne yaparak ayda 5 tl kaznaıyorlar acaba???

voltaj düşük cl değerleride uçuyor ama ....

@17 Eyl 2014 13:56 Bence daha düşük CL değerleri için Biraz zaman geçmesi gerekiyor.

bunların hızı ile cpu nun l1 l2 l3 bellekleri arasında na kadar hız farkı var?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir