HyperX, yeni Savage belleklerini duyurdu

Kingston Technology'nin iştiraklerinden HyperX, yüksek performans belleği HyperX Savage'ı duyurdu.

HyperX, yeni Savage belleklerini duyurdu

Kingston Technology'nin iştiraklerinden HyperX, yeni yüksek performans belleği HyperX Savage'ı duyurdu. HyperX Genesis'in yerini alan yeni HyperX Savage bellekleri, deneyimli PC tutkunları, oyuncular ve içerik üreticileri için dikkat çekici bir tasarımla geliyor. Elmas kesim alüminyumdan yapılan göz alıcı vahşi kırmızı rengindeki asimetrik ısı dağıtıcısı, siyah devre kartını çevreliyor. Düşük profil olması sayesinde büyük boy CPU soğutucuları ile uyum sağlayabiliyor.

Yüksek frekans hızlarından 1600MHz'den 2400MHz'e kadar seçeneklerle sunulan HyperX Savage, tek modüllü olarak 4GB ve 8GB kapasitelerinde, 2'li ya da 4'lü kit olarak ise 8GB'dan 32GB'a kadar kapasiteler ile mevcut. Yüksek hızı ile sistem performansını arttırmaya yardımcı oluyor ve üstün esneklikte multitasking sunuyor. Intel® XMP-ready destekleyen HyperX Savage, kullanıcıların BIOS üzerinden elle ayar yapmasına gerek kalmadan basitçe bellek profili seçerek hız aşırtma yapmasına imkan sağlıyor.

HyperX Bölümü Başkanı Lawrence Yang, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Giriş seviye oyuncu segmentindeki HyperX blu serisini yeni FURY ile değiştirdikten sonra sıra orta seviye segmentimiz olan Genesis'i HyperX Savage ile değiştirmeye geldi. Kırmızı şıklığı ve kalın ısı dağıtıcısı ile radikal bir yeni görünüme sahip HyperX Savage, oyuncular ve PC tutkunları için yüksek performans ve uyum sağlayacak kapasiteyi bir araya getiriyor."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ddr 4 mü bu?

@16 Eyl 2014 00:20 8gb ddr4 1000tl neyapacan.

o öyle değil 4x4 gb ddr4 900-1300 TL arası

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir