Hyundai'den "tanıdık" bir cep telefonu

Kararı siz verin: Hyundai, tanıttığı yeni cep telefonlarında sanki bir yerlerden "esinlenmiş" gibi.

  • Selim Öztürk
Otomobilden sonra şimdi de telefon!
Hyundai MB400: Görünümüyle iPod'dan aşağı kalır yanı yok.

Otomobil dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan ve ürettiği araçlarıyla sayısız ülkeye otomobil ihraç eden Hyundai, Barselona'da devam etmekte olan Mobile World Congress'te yeni telefonuyla kullanıcıların karşısına çıktı.

Hyundai'nin yeni telefonunun dikkati çeken en önemli özelliği ise tasarımının kullanıcılara bir hayli tanıdık gelmesi. Tasarımı itibariyle iPod'a çok benzeyen yeni Hyundai MB400, bunun yanı sıra dokunmatik bir ekrana da sahip.

Şimdilik yeni telefonu MB400 ile ilgili kamuoyuna detaylı bir bilgi vermekten kaçınmayı tercih eden Hyundai, bakalım iPod vari tasarımıyla pazarda kendine yer bulabilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

çin malı çakma ipod.

bu araba markası değilmi mi ya?

bunlar da mı çinli

çakma ipod diye satarlar bunu

babacan araba yapsana ne işin war bu pazarda (:

hyundai kore malıdır

nokia ve samsung ile tekelleşmeye doğru giden cep telefonu dünyası, dünya çapında teknolojinin her dalında hizmet verebilen ve insanlığın güvenini kazanabilmiş "hyundai" gibi markaların bu piyasaya girmesi ve ürünlerini biz kullanıcılarla buluşturması gerçekten de çok takdire şayan bir durumdur. Açıkçası "noika" dan artık gına geldi arkadaşlar. midem bulanmaya başladı. ne tarafa dönseniz nokia... sanırım bu Türkiye'de bu kadar abartılıyor, bilemiyorum... Ama gerçekten Nokia bıktırdı. tekelleşme her zaman beraberinde monotonluğu, monotonluk da "tek tip tüketici" profilini doğurur. bu da "kapitalizm"in en büyük ve en güçlü silahlarından birisidir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play