Hyundai’den LCD TV’ler

Türkiye Distribütörlüğü Multimedya Bilgisayar tarafından yapılan Hyundai LCD TV'ler 17" ve 19" olmak üzere iki farklı model ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her iki modelde de TV tuner entegre olarak bulunuyor ve üzerlerinde stereo hoparlör de bulunan ürünler uzaktan kumandalı olarak satış

Günümüzde hem LCD monitör hem de TV özelliğini bir arada kullanıcıya sunan LCD TV satışları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de hızla artıyor. LCD TV'ler diğer monitörlere göre daha yüksek parlaklık ve daha net görüntü sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar LCD monitörlerinde TV keyfini tek bir ürün satın alarak elde etmiş oluyorlar. Türkiye Tek Distribütörlüğü Multimedya Bilgisayar tarafından yapılan Hyundai LCD TV'ler 17" ve 19" olmak üzere iki farklı model ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her iki modelde de TV tuner entegre olarak bulunuyor.Üzerlerinde stereo hoparlör de bulunan ürünler uzaktan kumandalı olarak satışa sunuluyor.

Hyundai'nin monitör serisi ürünlerinde olduğu gibi LCD TV serisi ürünlerinde de 3 yıl yerinde garanti veriliyor. Hyundai markalı LVD TV 'leriniz arıza yaptığı takdirde bir telefonla adresten alınıp tamir edildikten sonra adrese teslim ediliyor. Bunun yanı sıra Hyundai , LCD satın alanların genel şikayeti olan piksel bozuklukları için de 2 hatalı pikselde değişim garantisi veriyor.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play