İddia: Galaxy S7, Galaxy 6'dan ucuz olacak!

Gelen iddialara göre, Samsung'un gelecek amirali Galaxy S7 o kadar da pahalı olmayabilir!

  • Ercan Uğurlu
İddia: Galaxy S7, Galaxy 6'dan ucuz olacak!

Cep telefonu piyasası fazlasıyla hareketli ve bu tempo neredeyse hiç düşmüyor. Daha Galaxy S6'ya yeni yeni alışıyorken yeni amiralin ayak sesleriyle gözler şimdiden S7'ye kaymış durumda.

Elbette Samsung'un gelecek amirali Galaxy S7'den bahsediyoruz. Bu defaki haber telefonun teknik özellik sızıntılarına veya görsellerine ait değil. Bu kez sızıntı, daha ucuz bir Galaxy S7 bekleyenleri ilgilendiriyor.

Weibo'nun haberine göre Samsung, Galaxy S6'dan sonra gelecek sıradaki amiral gemisi cebi Galaxy S7 için hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Telefonla ilgili yeni iddia ise fazlasıyla dikkat çekici. Habere göre Galaxy S7, satışa sunulduğunda Galaxy S6'dan yüzde 10 oranında daha ucuz olması amaçlanıyor. Bu elbette henüz kesinleşmiş bir bilgi değil, fakat Samsung'un amiral gemisi cebinin satışlarından artış görmek istediği için bu şekilde bir stratejiyi uygulayabileceği belirtiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

pili biraz daha dayanıklı olursa iyi olur ,pil yüzünden satıp iphone 6s aldım.zarara girdim. yoksa donanım olarak iyi s serisi samsunglar

@08 Kasım 2015 14:44 iphone pil performansi en vasat cihazlardan biri, gercekten pilden dolayi tercih ettiysen zarar etmekle kalmamis hatada yapmissin.

@09 Kasım 2015 09:01 Vasat değil düşük mAH değerine rağmen mükemmel :)

$700 ise $630 olacak. Bizdeyse oynamaz. Her yeni modelde artıyordu çünkü.

@08 Kasım 2015 14:56 maliyeti 300usd di 270usd olacak bize 3000tl den kasarlar.

Bi zahmet........................

Kesin maldan çalarlar

Sanmam. Para her zaman ön plandadır şirketler için.

İki özellik değiştirip yenisini kaktırma olayı. Yoksa fabrika nasıl yaşayacak? Limit durumda batış kesin, kapitalizmin açmazı bu. Bizde her sene iki telefon değiştirip yaşam iksiri verelim bunlara.

Ben hala HTC One M7 kullanıyorum.. Yapamadigim sey yok.. Maalesef durum cok kotu.. Anlayan anladi..

%10 ucuz olacakta toplam rakam yine 2000 den fazla olacak. S3'e devam :)

Tabi ucuz olmalı araba değil bi telefon alıyoruz. -Daha dayanıklı sağlam bi pil olmalı -Kaldırılamayan program saçmalığı olmamalı google vs dt play -Ve satılan telefonlara destek daimi olmalı haftalık aylık güncelleme gibi -Hafıza artık 8, hatta 16gb tarihe karışıp 32 den başlayabilir. -Bi daha SD Card desteğini kesmeyin tekrar gelmeli -Kamera ön kısım en az 8 arka enaz 20 üstü olmalı Aklıma gelen bunlar bu politika daha iyi bi satış oranı yakalamasını sağlayacaktır Samsung'un.

@09 Kasım 2015 11:04 sonra fiyatı 5 bine çeksinler. İstede abartma isterken!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play